Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit lehet érteni extrém...

Mit lehet érteni extrém öltözködés/stílus alatt?

Figyelt kérdés
2010. máj. 10. 18:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

átlagostól eltérő

sok piercing, szines haj, pl. rózsaszin az egész, vagy esetleg pink és kék, stb... érdekes ruha, stb

2010. máj. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
85%
én is az vagyok,kirívó egyedi ruhákat hordok,és fekete-lila hajam van,szeretem a jó bőszárú trapéz gatyákat,az ezüst színű darabokat,piercingem nincs,se tetkóm,de sok gyűrűm van,főként ezüst,turkálózok,meg ilyesmi,van acélbetétesem,tornacsukám,sarum,flipfloppom,ezüst cipőm,meg magassarkúm is..imádom a csíkos harisnyákat,amik rikító szín és fekete csíkosak,szeretek úgy öltözködni,ahogy más nem,és ne tudjanak semmilyen ma divatos stílusba besorolni.szeretem a műanyag dolgokat,kiegészítőket,sok karkötőt,vendéghajakat,szines lencsés napszemüvegeket,és mindezeket úgy hordom,hogy mindíg csak két szín legyen rajtam,mert ha már három színű van rajtam,papagálynak érzem magam! :DFekete az alap hajszínem,és egy tincs lila jelenleg,úgyhogy lila-feketében vagyok mostanság.most majd kék lesz,és akkor kék feketében leszek..ennyi.
2010. máj. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!