Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szoktatok turikba járni?

Szoktatok turikba járni?

Figyelt kérdés

Szeretek divatosan öltözni,és pénzünkhöz képest (ami nem túl sok) megpróbálok jó cuccokat felvenni,de a legtöbb pólóm turiból van

Ti szoktatok turiba járni?Hova?

15/L


2011. nov. 10. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen én is szoktam, de többnyire csak nadrágokat veszek ott, mert vannak ott nagyon jó fajták, illetve szoknyákból is jók vannak. Pólóból meg csak olyat veszek amit itthon hordok illetve ha megyek dolgozni. 19/L
2011. nov. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én szoktam, nagyon szeretem. De csak darabosba járok, a kilós valahogy nem jön be. Tehát darabos Hádába szoktam, itt Székesfehérváron.


19/L

2011. nov. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is szoktam 'vállfásba' és rengeteg cuccom van onnan: nyári rövid ujjúak(olyan elöl "nyomat"-os, retro-sok),nyári ruhák, ingek, ingruhák, farmerok, kötött pulcsik-kardigánok, vékonyabb garbók, táskák, tavaszi kabát, téli kabát(bár ezt át kellett picit alakíttatni).. sokminden!:)

22/L-N

2011. nov. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én szoktam és imádom. [link]

16/L

2011. nov. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Naná, hogy szoktam. Minden héten. Én jobban szeretem a kilósat, mert ameddig benne túrok a több 100 kiló ruhában levezetem a feszültséget. A kilósnál viszont jobban meg kell nézni a darabokat általában. Ahova én járok ott első osztályú ruhák vannak és gyakorlatilag mindent ott veszek (fehérnemű kivételével) sokkal jobb minőség, mint a kínai és még annál is olcsóbb.
2011. nov. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!