Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ebbe a fekete...

Szerintetek ebbe a fekete ruhaba elmehetnek egy karacsonyi esti ceges vacsorara majd Decemberben?

Figyelt kérdés

Olyat szeretnek venni amit azert maskor is fel tudok venni. Szeretem a csillogosabb dolgokat is de ugye azokat az ember ritkabban hasznalja ki. Tehat ne legyen nagyon estelyi de azert legyen szep es csinos. Van egy fekete hosszuszaru borcsizmam es azt szeretnem felvenni hozza, meg valami szep ekszert a nyakba. 33 eves vagyok. Negativ velemenyt is szivesen fogadok, nem sertodom meg es nem pontozok le senkit. :)


[link]


2011. nov. 11. 11:28
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem szép, csak nekem egy kicsit snassz.


24n

2011. nov. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szép, érdekes, de ehhez feltétlenül vegyél fel egy övet, mert így olyan "nyegle", alaktalan!

Egyébként ajánlanám még a www.bonprix.hu oldalt, ott vannak most ilyen "kis feketék", meg alkalmi ruhák.

2011. nov. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

2. vagyok!

Ezt találtam, itt tudsz szűrni színre, árra, méretre tekintettel:

[link]

2011. nov. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nem tudom, nekem kissé öreges. 33 évesen te meg még nem vagy az! :)
2011. nov. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem a 2. sorban a 2. jobban tetszik, én azt választanám, de mivel nem ez volt a kérdés, hanem hogy jó-e amit választottál: igen, szerintem elmehetsz, mármint az alkalomhoz illik, de én is vennék övet hozzá, mert csinosabb lenne.
2011. nov. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem szupi lesz az összeállítás, de én is mindenképpen vennék fel hozzá egy övet, barnát vagy szürkét, hogy menjen a ruha alsó részén lévő mintákhoz :) egyébként csinos leszel, illik az alkalomra.
2011. nov. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
jó ez, de övet semmiképpen se vegyél hozzá, mivel most a laza, lenge, bő szabás a divat. Viszont én inkább egy barna bőr bakanccsal(az most óriási divat, és pár évig biztos nem tűnik el a kifutókról) és fekete át- vagy nemáttetsző harisnyával venném fel. csak így, sehogy máshogy!
2011. nov. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
bakanccsal tényleg jól nézne ki, de nem ilyen eseményre.
2011. nov. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valaszokat. A linken amit az egyik valaszado kuldott gyonyoru ruhak vannak!!!
2011. nov. 14. 16:54
 10/10 ívy1 ***** válasza:
Szerintem nyugodtan mehetsz ebben a ruhában,ha tetszenek a csillogós ruhák vegyél fel hozzá fényes cicanacit,szerintem nagyon csini lennél.
2011. nov. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!