Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ázsia centerben vett már...

Ázsia centerben vett már valaki csizmát? Menyire tartósak?

Figyelt kérdés
2011. nov. 11. 17:15
 1/4 cirmos62 válasza:
Nem ajánlom, hacsak nem elégszel meg azzal, hogy egy szezont kiszolgál, talán, jobb esetben.
2011. nov. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:( más vélemény valakitől?
2011. nov. 11. 17:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a tavalyi telet simán kibírta az a csizma, amit ott vettem, és idén is hordani fogom, de nem ajánlom őket, életveszélyesek...
2011. nov. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 2 hónapig tartott. Tavaly vettem és a só teljes kimarta- Elvileg nem lehet sózni az utakat, persze a BKV mit használt a megállókban? :) Na mindegy. Lehet, hogy tovább bírta volna, de teljesen leesett a talpa, elég durván nézett ki. :D Csúsznak is sajnos. Én nem ajánlom őket. Annyi pozitív oldala van ezeknek a csizmáknak, hogy olcsón adják... (persze kinek mi az olcsó) Ha bele tudsz fektetni több pénzt, akkor vegyél normális (pici sarok rész, vastagabb talp) csizmát. Ezek több szezont is kibírnak. Viszont ha az Ázsia mellett döntesz, akkor számíts, hogy egy szezont fog túlélni, aztán ha szerencsés vagy, akkor akár többet is. Arra figyelj, hogy le legyen full lapos, mert hamar lejárod.
2011. nov. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!