Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha vaterán veszek 15 ezer...

Ha vaterán veszek 15 ezer forintért Supra cipőt menyi rá az esély hogy kamu supra? És ha nem igazi akkor medig birja és mi a külömbség az igazi között?

Figyelt kérdés
[link]
2011. nov. 13. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzért biztos, hogy nem igazi, különben nagyon jó üzlet lenne. Valószínűleg egy gyatra koppintás lehet, amiben a felhasznált anyagok is eltérnek az eredetitől (pl. bőr helyett műbőr...) az apró megjelenésbeli különbségek mellett.
2011. nov. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem vennék a vaterán Suprát, mert egyik ismerősöm 40000-ért vett és nem küldték el neki, felhívták telón és a nő az elküldte egy olyan helyre ahol azt se tudták miről beszél, szóval gondold meg.
2011. nov. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Barbalics Bence válasza:
eGyáltalán nem kamu cipők azok csak hát nem eredeti hanem műbőrből vannak..
2011. nov. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 SzürkeSonka válasza:
Garage Store on most van 50% akció! nézz körül hátha találsz valami suprát
2011. dec. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
persze, hogy nem érkezik meg, mivel ebay-ről rendelik...persze nem 40ért...jó ha fizet érte 5ezret, a maradékot meg elrakja magának...csak mikor a kínai posta elnyeli a küldeményt, akkor drága vevőnknek zsebből kéne kifizetni a 40ezret...amiből már persze elköltött 5ezret legalább...és akkor már egyből nem vállal felelősséget a termék érkezésére...:D nem is értem, az ilyenek hogy fognak bele nullaforinttal..:D szóval igen, a legtöbb kamu, de vannak eredetiek, csak ameddig nincs biztosítva a csomag, addig bárhol felakadhat, aztán nem érkezik meg...anno magamnak is vettem egy dc cipőt, ami persze eredeti volt, csak hát 2 hete itthon volt, amikor kaptam a csomagcserélőből a levelet, hogy visszatartják, és fizetnem kellett be rá az áfát(szerencsére csak azt és vámot nem, mert értékhatár alatt volt). na most kedves eladó kap egy ilyen levelet, hogy lehet fizetnie kell vámot és adót rá, persze h nem veszi át...
2012. szept. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!