Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel holnap suliba?

Mit vegyek fel holnap suliba?

Figyelt kérdés
reggel korán indulok szóval vmi meleget kéne felvenn vagy mégse? De jól akarok kinézni is ! köszike a válaszokat előre is !
2011. nov. 14. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Kicsit többet irhattál volna:


Lány vagy vagy fiú?

Hány éves?

Milyen a stilusod?

2011. nov. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nem tudom milyen cuccaid vannak, szóval csak általánosságban:

1. trikó, vékony vagy vastag harisnya (attól függ mennyire vagy fázós), szép hosszított póló, övvel, szép sállal, kardigán, bőrkabát, magas sarkú, sapi


2. 2 vastag harisnya, szoknya, egyszínű póló + rá hosszú ujjú póló, garbó, csinos kabát, magassarkú, színes virágos sál, kesztyű, sapka (esetleg derékmelegítő, vagy trikó)

2011. nov. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

bocsi 2. vagyok, nem írtam, hogy ezt csak akkor vedd fel ha lány vagy XD de a cuki prücsök név miatt lánynak gondoltalak.


elsőhöz egy csizmát, valami lovaglós formát :) (tudod lapos talp, kicsi sarokkal, kb térd alá érő.)

a magassarkú helyett egy magassarkú csizmára gondoltam :) (másodikhoz)

2011. nov. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

kedves első válaszóló:

lány vagyok

13

és laza fajta vagyok

kedves második válaszóló köszönöm a tanácsokat!!!!!

2011. nov. 14. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!