Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vastag kismama harisnyát hol...

Vastag kismama harisnyát hol vesztek, normál áron?

Figyelt kérdés

Amúgy horror áron van 4000 felett a brendonban, máshol nem láttam. min 40-50 denes legyen...

vagy mivel pótoljátok?

Egy 80 kg-s kismamának, mint amilyen én vagyok, amúgy is L-es vagy XL-st kell hordania, így nem lehet úgy megoldani, hogy 2 számmal nagyobbat veszek és akkor nem nyomja a pocit...


2011. nov. 15. 14:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha sima barna kell, azaz nem a pamut, hanem az átlátszó, elegánsabb, akkor sajnos nem tudok segíteni, nekem is Brendonból volt anno.

De ha csak nadrág alá kell, vagy mondjuk nem az áttetsző fajta, akkor esetleg próbáld meg, hogy hosszú cicanadrágot veszel harisnya helyett, én csináltam ilyet. KIK-ben láttam mostanában kismama cuccokat, amikor én voltam kismama, akkor még nem voltak, pedig szeretem azt az üzletet :)

2011. nov. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A H and M-ben -
2015. jan. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha télire gondoltál -
2015. jan. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!