Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kijár a cipőből a lábam, és...

Kijár a cipőből a lábam, és szombaton lesz a bál .. mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ma amikor mindent próbáltam fel a bálra akkor vettem észre,hogy kijár a cipőmből a lábam.Pedig felpróbáltam.....nem értem hogy ,hogy nem vehettem észre.:-S Most mit csináljak ,hogy normálisan tudjak benne lépkedni?
2011. nov. 17. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Esetleg ha matt harisnyát veszel fel majd, az kevésbé csúszik, az hátha segít.

Esetleg ha zárt a cipő orra, tömd ki egy picit pl. fél zsepivel, puhára és előtte mindenképp próbálgasd így otthon.

2011. nov. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nyitott orra van :-S
2011. nov. 17. 14:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Hűű, hát akkor nehéz helyzet lesz, akkor a harisnya sem nyerő.

Esetleg nézz boltban ilyen kímélő talpzselét és próbáld ki. Vagy ilyen egyszerű, méretre vágható talpbetétet, amit úgy ragassz bele, hogy ne látszódjon ki sehol, és azzal hátha nem csuszlog.

Végső soron egy kétoldalú ragasztóval tapaszd be a bokádat a cipő hátuljához - bár akkor már inkább megfontolnám, hogy egyáltalán ez a cipő való-e nekem...

2011. nov. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
vegyél másikat valamivel próbáld összenyomni a srakát hogy szűkebb legyen...
2011. dec. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!