Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » November közepén minek napszem...

November közepén minek napszemcsi?

Figyelt kérdés

Annyi emberen látok, mintha nyár lenne, június. Amikor alig süt valamennyit a nap, és alig van ereje.

De úgy hordják a napszemcsit a buszon, villamoson, mintha július közepe lenne, és vakító a napsugárzás.


Ennyire divatosak akarnak lenni az emberek?


2011. nov. 17. 14:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én azért hordom, mert nagyon érzékeny a szemem.
2011. nov. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
21%
szerintem ők se tudják ,de igen égő szerintem.Akinek meg érzékeny a szeme az szerintem ,nem napszemcsit hanem valami speciális szemüveget.....
2011. nov. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon tűz a nap én felveszem akkoris, ha hideg van. és nem érdekel, hogy ki mit gondol
2011. nov. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem járok mondjuk BKVval, de a kocsiban, vagy sétakor én is néha felveszem. Van hogy annyira belevilágít a Nap a szemembe, hogy könnyezek. Úgy meg balesetveszélyes lenne vezetni is.
2011. nov. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor is elég wrősen süt a nap, szinte vakítani tud... az én szemem pl nagyon fényérzékeny, sima törtfénynél is könnyezik... olyan szemüveg nincs mi ezen segítene, csak a napszemüveg, én ezért hordom:) amúgy meg jól is nlz ki, és miért is ne hordanák az emberek ha tetszik nekik?!:)
2011. nov. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

De bizony, hogy néha vakító a napsugárzás, főleg vezetés közben. Én sem szeretem, hogy még mindig magammal kell hordanom, de nagyon bántja a szemem olykor a nap.


19/L

2011. nov. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Pl. azért mivel egyre hamarabb megy le a nap ezért amikor megyek haza a suliból pont szemből süt a nap annyira, hogy kb. csukott szemmel járok mert majd megvakulok.
2011. dec. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!