Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ciki ez így?

Szerintetek ciki ez így?

Figyelt kérdés
Egyenesszárú nadrágot hordok és van egy háromnegyedes csizmám,aminek 4-5cm-s sarka van,gondoltam,hogy felhuom,de én nem szeretem a csizmába beletűrni a nadrág szárát,inkább ráhúzom,de így kidudorodik és látszik,hogy meddig ér a csizma. Olyan fura.. Szerintetek gáz?
2011. nov. 19. 11:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen
2011. nov. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát eléggé, tényleg nem akarlak megbántani, de nekem nem tetszene így a csízma, ellégé ciki. Ha nem tetszik, ne vedd úgy, de szerintem az sokkal jobban néz ki, mint ahogy hordod...Remélem nem sértettelek meg!
2011. nov. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én úgy hordom a nadrág szárát,hogy ráhúzom a csizmára,azés akkor látszik,hogy az csizma meg,hogy meddig ér és nem cipő.. Így értettem:)
2011. nov. 19. 12:32
 4/9 A kérdező kommentje:
értelmetlenül írtam XD úgy hordom a nadrágot,hogy a szárát nem tűröm be a csizmába,hanem ráhúzom,és akkor látszik,hogy az csizma és nem cipő.. Gáz szerintetek?
2011. nov. 19. 12:35
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha annyira szűk a szára, hogy a csizmára húzva 'kidudorodik' a cipő vonala, sokkal egyszerűbb lenne betűrni és esztétikusabb is, szerintem.
2011. nov. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
pont,hogy bő a szára :D csak kicsit látszik..:D
2011. nov. 19. 13:28
 7/9 anonim ***** válasza:
de most mért nm egyszerübb betürni?? sokkal szebb lenne.
2011. nov. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
ikszdé. lol.
2011. nov. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ELég hülyén néz ki :D

És nekem mindig fel is rángatta így a nadrág szárát a csizma, a csizma szára meg lecsúszott, szóval így tényleg egyszerűbb betűrni és kész. :D De te tudod...

2011. nov. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!