Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A lányom a 12. szülinapjára...

A lányom a 12. szülinapjára az apjától és a feleségétől egy csizmát kapott, de nem tudom, hogy engedjem-e neki sokat hordani. (? )

Figyelt kérdés
Gyönyörű bőr, bélelt bokacsizmáról van szó, csak az a bajom vele, hogy van egy 5 centis sarka. Egyébként nagyon jól áll a lányom lábán, de nem hiszem, hogy nap mint nap kéne hordania, viszont nekem nincs pénzem új csizmára. 5 centis sarok nem sok egy 12 évesnek?
2011. nov. 21. 13:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Hááát...fene se tudja. Talán ilyen korban még sok, de ez engem nem tartana vissza attól, hogy hordja. Inkább attól tartanék, hogy nem tud rá vigyázni.


Ne állandó viseletként hordja.

2011. nov. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se hordja àllandóan,csak mondjuk hétvégente vagy különleges alkalmakkor,mert a csontjai még nőnek,fejlődnek.
2011. nov. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Tud rá vigyázni, nem az a fajta, akinek 2 havonta kell cipőt venni. A lábbeli-i között van olyan, amit 3 éve hord, de a nagy része 2 éves, és szinte meg sem látszik rajtuk.

Ha viszont nem kéne napi szinten hordania, honnan kerítsek neki új csizmát? Apja biztos nem fog venni, azzal, hogy jó lesz az a cipő, minek mégegy?

Különben nem ez az első sarkas lábbelije, nyárra van egy 3 centis sarkú szandálja, ill. néptáncra is egy 3 centis.

2011. nov. 21. 13:39
 4/18 Andizsuzsi ***** válasza:
Ha elég stabil a sarka, nem vékony tűsarok, stabilan áll és jár benne, akkor szerintem hordhatja. 5 cm nem olyan nagyon magas.
2011. nov. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem vékony tűsarka van, hanem teltalpas. Különben azt mondta a lányom, hogy még kényelmesebb is, mint a lapostalpú cipői.
2011. nov. 21. 13:46
 6/18 anonim ***** válasza:

akkor meg hordja nyugodtan

azt hittem a leírtak alapján, hogy valami klasszikus magassarkú

2011. nov. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Konkrétan erről a darabról van szó: [link]
2011. nov. 21. 14:05
 8/18 Andizsuzsi ***** válasza:
Szerintem ezt egészen nyugodtan hordhatja.
2011. nov. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Szóval akkor nem lesz baja, ha hetente 3-5x felveszi? Mondjuk az iskolájában kötelező a váltócipő, így csak reggel lenne rajta, amikor hazasétál, meg amikor különóráira megy.
2011. nov. 21. 14:19
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Úgy szerintem nyugodtan hordhatja.
2011. nov. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!