Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A push up melltartó és a sima...

A push up melltartó és a sima szivacsos melltartó között van különbség, vagy a kettő ugyan az?

Figyelt kérdés
Nekem valahogy sosem olyan a hatás mint amilyet el szeretnék érni.. viszont épp a neten olvastam valahol, hogy a push up melltartó oldalt jobban szivacsos és ennek köszönhetően olyan a hatás,amilyen. Az én melltartóim oldalt is ugyanolyan vastagságú szivaccsal készültek mint mondjuk középen ...
2011. nov. 21. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Na, ez a különbség, amit írtál, h a sima szivacsosban mindenhol egyforma a szivacs vastagsága. A push upnál pedig alul nagyon vastag a szivacs, ezáltal nyomja fel a ciciket.
2011. nov. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Gyakorlatilag tök mindegy mert mindenképp látszik hogy a ruha alatt az csak egy melltartó szivaccsal kitömve. Nem értem miért kell szégyellni a kis mellet, semmi gond nincs vele.
2011. nov. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül szégyen miatt hordjuk ezt a melltartót.Nekem jobb formát ad így a melltartó...Kényelmesebb is.
2011. nov. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem még sosem mondták meg, hogy látszik, hogy push-up melltartót hordok, de a dekoltázsomra mindig rácsodálkoznak, mert csodákat művel vele. Tudni kell megtalálni a tökéletes méretet, és akkor nem lesz feltűnőbb egy push-up, mint egy sima (akár szivacs nélküli) melltartó.
2011. nov. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ééértem már. Köszönöm szépen :D
2011. nov. 24. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!