Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Érdemes ezt a Westendben...

Érdemes ezt a Westendben megnézni?

Figyelt kérdés

Februárban bálam lesz és kell egy koktélruha majd. Én Csongrád megyei vagyok, de fel kell majd mennem decemberben Pestre. Szerintetek a Westendben találok majd magamnak megfelelő ruhát? Persze nem túl drágán, 9-10 ezer a max. Úgy néztem Tally Weijl és egyéb ruhák ekörül az árak körül vannak. Milyen egyéb boltokban lenne érdemes még nézelődnöm? / én nem igazán ismerem ezeket a boltokat/

Decemberben lesz kínálat koktélruhákból?


Köszönöm a segítséget! :)


2011. nov. 21. 23:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Érdemes, egész napos programnak szervezd és járd végig az egészet.
2011. nov. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Decemberben tele lesz minden a szilveszteri-farsangi szezonra szánt koktélruhákkal, de 10ezer alatt, hááát... talán szerencséd lesz és belebotlasz valami leértékelésbe.
2011. nov. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Most amikor voltam pár üzletben ( Tally Weijl, H&M stb) a ruhák szinte mind 10 ezer alatt voltak.. Csak azok amik tetszettek pont nem voltak a méretemben.. És azt hiszem új kollekció volt. De biztosan igazad van hogy decemberben drágábbak lesznek ettől félek én is, viszont nem akarok kínai ruhát :( Nem azért mert szégyenlem hanem azért mert mindenkin olyan lesz.
2011. nov. 21. 23:48
 4/7 anonim ***** válasza:
A Westendben van egy koktélruha (meg estélyi ruha) üzlet, de ott 20 körül vannak a rucik, persze azok olyanok is, mert szerintem ilyen Tally Wejl (vagy hogy kell írni) nem kapsz normálisat. Esetleg a Zara-ban nézném még meg (Árkádban tuti van), A Westendben van a Debenhams én azt ajánlanám a legjobban, de ott is lesz vagy 15 ezer. Alternatíva még a Marks & Spencer. DE ezeken a helyeken, amiket ajánlok, mind 15-20 ezer lesz, de minőségiek is, mert 10-ért jó (és szép) anyagból nem kapsz.
2011. nov. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az Orsay-be nézz be mindenképpen, ott mindig rengeteg van.

Barátnőm múlt héten vett ott nagyon szép koktélruhát 10 körül.

2011. nov. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
orsay-t ajánlom én is, és szerintem fölösleges a marks and spencerben meg ilyen drága estélyiruhás helyeken venned egy tök egyszerű ruhát rohadt drágán, h&m-ben, pull and bearben, esetleg a promodban fogsz találni egy csomó sokkal szebbet, mint amiket a westendben árulnak alkalmi ruha boltokban
2011. nov. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen Orsay, a múlt évben tesóm ott vett egy cuki kis koktélruhát 1500ft-ért. De esetleg ha van valahol Cosmos city akkor nézz be, mert az ez évit onnan vette, szintén ugyanannyiért.
2011. nov. 23. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!