Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyibe kerül egy ilyen ruha...

Mennyibe kerül egy ilyen ruha megvarratása? Van olyan varrónő aki ezt elvállalná?

Figyelt kérdés

Még soha nem varrattam ruhát, szóval nem vagyok tisztában az árakkal meg azzal sem hogy mennyire bonyolult darabokat lehet rájuk bízni. Erről a ruháról lenne szó: [link]


Teljesen belezúgtam, de sajnos nincsen rá 50ezer forintom.


2011. nov. 22. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha találsz olyat, aki megvarrja (én tudok), akkor sem jössz ki olcsóbban.
2011. nov. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem is 50 rugó, de egy 20-30 körül számíts rá. Nézz körül más boltokban, biztos, hogy lehet valahol kapni olcsóbban.
2011. nov. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

hát egy épszű varrónő ezt nem vállalja el, vagy ha igen, 50ezer felett, mert már az anyagköltsége sem kevés, na meg felvarrogatni a flittereket... hát azalatt megvarrhat 20 kosztümöt, öltönyt, 10-15 ezresével. xD Majd hülye lesz.

Ha lejjebb adsz az igényeidből, és mondjuk flitterek nélkül is jó, akkor anyagköltséggel együtt kb 15-20ezerből szerintem kihozzák. Bár szerintem annyit se ér a dolog, mert nem igazán kihasználható darab(átlagos életvitel mellett persze xD), és gondolom a kérdés alapján nem úgy állsz, hogy szórhatod minden vacakra a pénzt. :S

Egy jó varrónőre amúgy bármit rá lehet bízni, szerinted ezt alienek csinálták? :D

2011. nov. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy marha egyszerű ruha, leszámítva a flittereket. ár meg nagyban függ az anyagtól.
2011. nov. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

flitterek nélkül ezerszer jobban nézne ki..úgy még én is lehet h felvenném.

meg nem utolsó sorban azok nélkül olcsóbban jössz ki anyagilag.

2011. nov. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!