Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit kezdjek a hajammal szalaga...

Mit kezdjek a hajammal szalagavatóra?

Figyelt kérdés
Hosszú,egyenes hajam van,begöndöríteni nem lehet,mert rögtön szétjön.
2011. nov. 23. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:
rakjad szép kontyba!
2011. nov. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha begöndörítem, nekem is mindig szétjön a hajam fél-1 óra alatt, de múltkor nagy hullámokat akartam, ezért úgy lett megcsinálva, hogy a nagy hullámok inkább göndörök voltak. Nagyon sok hajlakk került rá (de szerintem egy-egy alkalomkor elviselhető), amitől a formája megmaradt, csak a göndör loknikból nagy hullámok lettek, és nagyon jól állt. Nem tudom, neked mi áll jól, de a hajlakk nagyon sokat segít, ha szeretnéd, hogy megmaradjon a hullám/göndörke. Mindig göndörebbre csinál(tas)d egy kicsivel, mint ahogy szeretnéd, hiszen úgyis kilógja magát, veszít kicsit a göndörségéből. De a konty is jó ötlet, vagy egy különleges fonás, de hagyhatod kibontva is, ha eltűzöd kicsit, vagy ha teljesen kibontva szeretnéd, akkor feldobhatod egy virággal is, ha illik hozzád.
2011. nov. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:) Tavaly be lett göndörítve,sok-sok hajlakkal,de nagyon csúnya volt:S.Szóval inkább ezt hanyagolom,de jó neked,ha sikerül:D.
2011. nov. 25. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!