Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon gáz, ha egy mérettel...

Nagyon gáz, ha egy mérettel nagyobb rám a kabát?

Figyelt kérdés
Tavaly vettem, aztóta fogytam. A hátamon egy valamennyire kipúposodik, de nagyon szeretem ezt a pufi kabátot! 18/f
2011. nov. 25. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

Ha téli kabátról van szó akkor öltözz alá vastagabban és nem lesz gáz.

De amúgy egy méret az még semmi. szóval amúgy sem.

2011. nov. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Jobb, mintha pattanásig feszülne, mert kicsi.

Egyébként szerintem sem túl nagy az az egy méret, ha meg vastagon aláöltözöl, semmi sem fog látszani. Mármint abból, hogy nagy.

2011. nov. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is sokkal jobb, mintha feszes lenne, egy méret az nagyjából semmi. Ha szövetkabát lenne és látszana nagyon, hogy eláll vagy hogy szélesebb a válla, mint amekkora te vagy, akkor azt mondom, hogy alá kell öltözni, hogy feszesebb legyen, de egy pufi kabátnál annyira mindegy.
2011. nov. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Túlméretes férfikabátra tipp a végig való begombolás (vagy becipzárazás). Nekem is nagy egy kicsit a kabátom, de mivel 19900,-Ft-ról 1990-re (igen, az egytizedére!) volt leárazva, így megvettem. Ha kigombolva veszem fel, akkor úgy áll, mint tehénen a gatya. Viszont begombolva észre sem vevődik.
2011. nov. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem, öltözzél alá!
2011. nov. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha vállban elég jó, akkor nem. Bár nekem az a tapasztalatom, hogy ha elöl begombolva bő, vagyis meg tudod emelni, akkor nem tudsz aláöltözni annyira, hogy például ne fújjon be a szél. Egyébként függ a fazontól is.
2011. nov. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!