Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet venni csinos,...

Hol lehet venni csinos, magassarkú MELEG csízmát?

Figyelt kérdés
Létezik ilyen egyáltalán, vagy csak azokra gondolnak mindig ,akik autóval közlekednek és nem fagy le egyébként sem a lábuk??Van egy csomó bundás csízma, de ezek mind lapostalpuak és többnyire sportos, lazább stílusúak.Vki segítsen légyszi!
2011. nov. 27. 14:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Józsefvárosin vettem kettőt is, szépek, olcsók, bundásak, melegek. Csak épp nem hordom mert mindenkin olyan van. De ha téged nem zavar hogy minden második emberen ilyen van akkor ajánlom.
2011. nov. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az ilyesmi fazonokat keresd, a lényeg hogy a talpa is magasított kicsit, így felfogja a hideget:

[link]

2011. nov. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a Westend aluljaróban a nagy cipősnél lattam egy nagyon jó magassarku meleg divatos női csizmát asszem 9ezerert
2011. nov. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!