Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy lehetne ilyen stílusváltá...

Hogy lehetne ilyen stílusváltást végbe vinni?

Figyelt kérdés

Teljesen más öltözködési stílusra akarok átállni, de nem tudom hogy kéne. Szóval a mostani stílusom teljesen elütő attól, mint amilyet a jövőben szeretnék. Nyilván nem tudok egyszerre egy egész ruhatárat felvásárolni. Most ezzel az a baj hogy veszek egy garnitúra újat, aztán azt hordom és mikor már mosásra szorul ott lesznek a régebbi ruháim, és ez most hogy fog kinézni. Szóval hogy pár naponta tök más stílusú ruhába járjak az szerintem elég tré...

Mit gondoltok? hogy lehetne csinálni?

köszi hogy elolvastátok a kisregényem: D


2011. nov. 27. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, nekem is van 2 féle stílusú ruhám, sokszor keverem is a kettőt, így nem is feltűnő hogy váltok egyikről a másikra. De nem tudom... miről mire akarsz váltani? Mert mondjuk ha lolita ruházatra akarsz váltani rapperből, azt lehetetlen keverni mondjuk:D
2011. nov. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi az h tré?-.- Nem minden az öltözködés kislány.Mért ne lehetnél mondjuk egyik nap sportos másik nap nőies?Vagy azt hiszed h körülötted forog a világ és mindenki a te "stílusddal" van elfoglalva?

Amugy meg alapból h*** a kérdés,ezt csak te tudod h mennyi idő alatt tudsz legalább 2 szettet összeállítani és beszerezni..ezt mi honnét tudnánk?

2011. nov. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű. Vegyél olyan ruhákat a mik tetszenek. Mindenkinek alakul az ízlése valamennyire az évek során. És nem csak azért mert elmúlik akárhány éves, hanem egyszerűen más dolgok kezdenek tetszeni neki. Aztán megszabadul azoktól a dolgoktól amiket már nem venne fel.


Van, aki ezt radikálisabban csinálja, egyszerre több ruhát cserél le, van aki csak 1-2 darabot havonta. Ez persze pénztárca és szerencse kérdése is, mert a boltok tartalma ritkán egyezik az elképzelésekkel.


VIszont ameddig egy stílust úgy fogsz fel, mint egy farsangi jelmezt, addig marhára bénán fog állni. Szóval csak olyan ruhát vegyél fel, amiben jól, kényelmesen érzed magad.

2011. nov. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves 79%-os, 18/F vagyok. Na sebaj :D

Egyszerűen ilyen vagyok, nagyon adok az öltözködésre. (már amennyire a pénztárca engedi, az meg nem túl sok)

Persze ha valaki teljesen hétköznapian öltözködik, de olyan belső tulajdonságai vannak, akkor azt ugyan olyan értékes embernek tartom. Csak egyszerűen szeretek foglalkozni a külsőmmel. ez van...

2011. nov. 27. 18:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor bocsi,de az írásod alapján teljesen az jött le h lány vagy,de sztem a többi válaszolónak is.
2011. nov. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!