Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok! Hogy tudtok szűk,...

Csajok! Hogy tudtok szűk, tapadós farmerekben járni? Egyáltalán leülni? Minap felpróbáltam az egyik (kinőtt, épp rámjött) farmerem, megmozdulni sem tudtam benne. Hogy csináljátok? 22F

Figyelt kérdés
2011. nov. 30. 20:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ami nekem van az vagy szűk fazon, de nem teljesen tapad vagy rugalmas az anyaga.
2011. nov. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A tapadós gatyáim rugalmas anyagból vannak, az abszolút rugalmatlan farmerek még kicsit bővebb fazonban is kényelmetlenek, állni lehet bennük, ülni nem.
2011. nov. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%

Figyelj, nekik lövésük sincs arról, milyen kínokat élsz át, ha egy szűk gatyában meglátsz egy szűkgatyás csajt. Neked MÉG szűkebb lesz a gatya. Aztán a csaj leül, és a szükség még jobban nyomaszt. Nem tudsz leülni, neki meg erre még jobban nőni fog a segge, neked meg kiszakad a cipzárod.


Tanulság: Vegyél fel mackónadrágot, ha úgyis olyan méla vagy.

2011. nov. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Talán mert nekünk nincsen "csomagunk" ami miatt kényelmetlen lenne.

Ez most olyan hogy mi miért tudunk keresztbe tett lábbal ülni ti meg-férfiak legnagyobb része- nem?!

2011. dec. 1. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem a csomag miatt. A combot is szoríthatja úgy a naci, pl. :)
2011. dec. 1. 07:09
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
Igen, rugalmas anyagból vannak. Nekem több is van, főleg azért, mert ez a fazon áll nekem a legjobban, illetve divatos és könnyű hozzáöltözni. Szerintem egyáltalán nem kényelmetlen, sőt! Ami viszont hordhatatlan (legalább is szerintem), az a csípőnadrág, szó szerint úgy érzem, hogy a csípőcsontom átlyukasztja a bőröm, főleg, ha öv is kell hozzá, borzasztó... (19L)
2011. dec. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
úgy hogy sztreccs anyagból van(nyúlós,rugalmas anyag)
2011. dec. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor az nem is farmer. Látod, jól átverik a fejed.
2011. dec. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Jaja, a nők mindig kamuznak. :D
2011. dec. 1. 13:47
 10/11 anonim ***** válasza:

Aminek rugalmas az anyaga, azzal semmi baj, akár egész nap észrevétlenül rajtam lehet és még akár törökülésbe is simán le tudok ülni benne :)

De a merev, igazi farmer anyagú nadrágok tényleg rettenetesen kényelmetlenek! Ha hazaérek, azonnal le kell vennem, mert olyan érzésem van, hogy megfulladok benne!

Amúgy érdekes, amit az egyik válaszoló írt a csípőnadrágról, mert én meg pont az ellenkezőjét érzem :) Ha egy naci a köldököm alatt 5 cm-el beljebb végződik, attól olyan érzésem van, hogy elszorítja a hasam! Amikor terhes voltam sem bírtam elviselni a hagyományos kismama nacijaimat, így egy iszonyú csípő fazonú farmert hordtam a 7-8. hónapig, amiből szinte kilógott a bugyim :) Persze bandázzsal hordtam :)

Utána vettem rendes kismama nacit, de azt is úgy hordtam, hogy lehajtottam a derekát.

Szörnyülködött is mindenki :))))

2011. dec. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!