Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem találom a stílusom?!

Nem találom a stílusom?!

Figyelt kérdés

bocsi hogy ebbe a témába írtam:|

szóval hogy mindig más tetszik, valamikor az elegáns nőies és van amikor a laza tróger. tudom hogy ez majd még kifog alakulni, de egyszerüen nemtom..:S hogy találjam meg a stílusom?


2011. dec. 2. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Megtaláltad már:) Hangulat ember vagy.Mindig másként öltözöl,attól függ milyen kedved van.Legyen rajtad mindig olyan ruha, amiben jól érzed magad, a stílust pedig úgyis te diktálod nem a divat.
2011. dec. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

mintha én írtam volna:D

szintén hangulat ember vagyok,ezekszerint ez öltözködésben is megnyilvánul:D

2011. dec. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én simán felveszek latexet, magassarkút, lila hosszított csőtoppot, következőleg meg bőrkabátot, tornacipőt, és reggae-s sapkát és sálat. Én is néha úgy érzem, hogy nagyon szélsőséges vagyok, már-már jelmezekbe járok. Kicsit a stílusom jobban húzódik mostanság a nőies felé.

Nem vagy ezzel egyedül. Lehet több szerkód is, aztán majd a divat, társaság, korod formálja arra, amerre kell. :)

2011. dec. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!