Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk! Nőies ha egy lány...

Fiúk! Nőies ha egy lány converse, dc és vans deszkás és tornacipőket hord? Bejönnek nektek az ilyen csajok? (képeket linkeltem) kort írjatok!

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


2011. dec. 2. 20:02
 1/8 A kérdező kommentje:
2011. dec. 2. 20:03
 2/8 danman válasza:

Igen, határozottan bejönnek az ilyen csajok!


F20

2011. dec. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Ha egy fiú az alapján választ, hogy egy csajnak milyen a cipője az elég gáz szerintem. De ha magára a stílusra gondolsz, lazaság hasonló, akkor igen, sok fiúnak bejön...
2011. dec. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38%
Tucatlány, taszító.
2011. dec. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
inkább fiús viselet, de attól még nézhet ki jól.
2011. dec. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Jaja nekem bejön, meg azok is akik hordják, de nőiesnek nem mondhatnám.
2011. dec. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%

Nagyon nem jön be. Egyrészt abszolút nem nőies, másrészt a gimnazista tucatlányok hordanak általában ilyet. Továbbá ronda. Ha már márkás sportos divatos cipőről beszélünk, akkor én Nike, és Tisza párti vagyok. Elegánsak és kényelmesek, a Tisza ráadásul magyar is.

Ráadásul Converse-t nem értem mi értelme venni egyáltalán? A 300 Ft-os tornacsuka full ugyanúgy néz ki (ugyanolyan ronda).

2011. dec. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
77%

Nekem nem tetszenek. Amivel meg tudnak bolondítani a nők: barna, vagy valami feketétől eltérő hosszú szárú csizma (télen).


Azok a lányok pedig, akik western stílusú csizmában járnak, kérem jelentkezzenek, a fele királyságom és igény szerint a vesém is nekik adnám a szerelmükért;)

2011. dec. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!