Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért van az, hogy a 16-18...

Miért van az, hogy a 16-18 éves lányok csak fekete/barna/bézs cuccokban járnak? 13/L

Figyelt kérdés
A sulinkban szoktam látni a gimiseket és állandóan ezekben a színekben vannak. Ugyanúgy néznek ki, nem láttam még rajtuk egy élénk színű pólót, mondjuk türkizt, vagy lilát, bármit, csak ne mindig ezeket a tompa színeket! Gondolom, ezekben a színekben komolyabbnak, idősebbnek néznek, de az, hogy mindennap ez van, egy kicsit unalmas, nem? Az üzletek is csak ilyen dolgokat árulnak. 13/L
2011. dec. 3. 12:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó mondatoddal megválaszoltad a kérdésedet.
2011. dec. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
attól, hogy a te sulidban ilyenek, attól nem kell általánosítani.
2011. dec. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem igaza van, nálunk is így van. Barna összes árnyalata, az a csúnya mustársárga, fekete, és a földszínek
2011. dec. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is ezekben a színekben járok. Én ezeket csak őszi színeknek hívom. :) Én nem szeretek ilyen borongós időben nagyon színes, feltűnő cuccokat viselni, mert akaratlanul is magamra vonom vele a figyelmet. Az élénk színeket meghagyom inkább nyárra, tavaszra amikor süt a nap és minden meleg és színes. Egyébként a boltokban is nagyrészt ezeket a színű ruhákat lehet kapni. Persze biztos az is részt vesz ebben, hogy komolyabbnak akarunk látszani. :)

16/L

2011. dec. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Igen, és az utcán is csak ezt látom.Az üzletek is vihetnének egy két színt a kínálatba.
2011. dec. 3. 12:34
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
A mi sulinkban is így van, de nekem tetszenek ezek a színek. Az ilyen ruhák az alakot hangsúlyozzák és a természetes szépséget. Letisztultak és elegánsak is. :)
2011. dec. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köztünk van év korkülönbség, de én pont hogy a szürke, esős időben is színes cuccokban járok, és igen, tényleg magamra vonom a figyelmet.
2011. dec. 3. 12:36
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

én azért, mert sokkal nőiesebbnek, elegánsabbnak, de letisztultabbnak érzem magam. kinőttem én már a lila piros csiricsáré dolgokat, kb. 13 éves koromban voltam oda-vissza értük. bár én hordok türkizt, világos rózsaszínt, téglavöröset és bordót is, ami így kicsit kilóg a képből.

18L

2011. dec. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
ja, meg okkersárgát, királykéket :D
2011. dec. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Persze, én is így gondoltam! Nem kell szivárványnak öltözni. :D
2011. dec. 3. 14:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!