Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen télikabátot vegyek ami...

Milyen télikabátot vegyek ami meleg és nem látszom benne +50 kg- mal többnek?

Figyelt kérdés
És lenne egy másik kérdésem is. Van egy turkáló ahol sok kabát van, de nem tudom, hogy merjek -e onnan venni.
2011. dec. 3. 12:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Szövetkabát(nekem 2 is van turiból),háda kft(nagyvárad tér vagy bajcsy-zsilinszky sarok)-de nehéz kifogni...nagyon kell kutakodni.


Rendes üzletben ha bp-n akarsz venni,nehéz dolgod lesz,mert javarészt már elfogytak a téli holmik,már szinte a tavasziakat árulják:(

Én épphogy leértékelve találtam magamnak idén szövetkabátot,de nem túl meleg,de legalább nagyon passzol rám..Alá kell öltözni.


Szerintem olyat érdemes,amin van öv,ezáltal csinosabb és szebb alakot ad vissza a kabát.

2011. dec. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi, de van szövetkabátom és én is tudom, hogy egyáltalán nem meleg, ezért is akarom lecserélni

a másik pedig, hogy szerencsére nem vagyok pesti

2011. dec. 3. 14:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Aki vékony, az xxxxl-es kabátban sem tűnik kövérnek! És télen az az elsődleges szempont, hogy ne fázzál meg, ne betegedj le!
2011. dec. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!