Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tetszik ez a csizma? Hordanád?

Tetszik ez a csizma? Hordanád?

Figyelt kérdés

[link]

Vélemény, stb..


2011. dec. 4. 13:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
IGEN, IGEN, IGEN!!!! Hordanám, csodaszép.:) Bár, hogy őszinte legyek, nekem élénk pirosba sárga csillagokkal jobban tetszene, vagy ég kék színben.:) De csodaszép.:) Hol lehet kapni? KELL EGY ILYEN!!!:D
2011. dec. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

:)

Nyíregyházi piacon vettem :) És nem is volt egetverő az ára , 5000ft volt :)

2011. dec. 4. 13:56
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát ez borzasztó.
2011. dec. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem sem tetszik,fel nem venném,5000et meg pláne nem adnék ki érte.
2011. dec. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Utcsó 2-nek üzenem:

Mi bajotok van? Szerintem tök szép. Mindenkinek más az ízlése. Csak azért mert nektek nem tetszik nem kell máris borzasztónak kinyilvánítani. Van aki szerint szép.

2011. dec. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Akkor én meg az utolsónak üzenem,h a kérdező mások véleményére volt kiváncsi,vagyis felhatalmazta a válaszolókat azzal,h elmondják h tetszik vagy sem.Mi ezzel a bajod? Ezen az oldalon csak olyan válaszokat lehet adni,ami a kérdező szája ízének megfelel?! Sztem pont nem.
2011. dec. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
45%
Nem azzal van bajom, hogy nektek nem tetszik, hanem azzal, hogy máris borzasztónak, meg undorítónak nyilvánítjátok. Elég lenne egy egyszerű nem tetszik is.
2011. dec. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
60%
Igen,elég lenne,és egy szakítás során is elég lenne csak annyit mondani h "vége" nem?Az emberek szeretik kifejezni magukat és elmagyarázni a dolgokat,és olyan szavakat használni ami a legjobban kifejezi a véleményüket.Részemről enyhe vélemény lett volna a "nem tetszik",és bár nem én írtam a borzasztós választ csak a "nem adnék érte 5000"est,részemről is a borzalmas lenne a megfelelő szó. Neked meg annyit mondok , h el kell tudnod viselni mások véleményét,és nem belekötni minden olyan megnyilvánulásba,ami nm tetszik.Ennél trágárabbul is lehetett volna fogalmazni,akkor megérteném amit mondasz,de egy "borzalmas"ba belekötni elég szánalmas már ne is haragudj.
2011. dec. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jah és az kimaradt h én akárhogy is nézem,lehet én vagyok a vak,de senki nem írt olyat h "undorító"...
2011. dec. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem tetszik. Max egy 10 éves gyereken tudnám elképzelni, bocsi..
2011. dec. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!