Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek szép ez a Louis...

Szerintetek szép ez a Louis Vuitton táska?

Figyelt kérdés

[link]


Egy Louis Vuitton táska már régóta nagyon nagy álmom :) Egy ideje már gyűjtök rá, és most úgy néz ki ,hogy Karácsony után meg tudná venni magamnak (természetesen az Andrássy úti üzletben) . Nem azért szeretném megvenni, hogy felvágjak vele, hanem azért mert tudom, hogy ez a táska egy életen át táska marad :) Nektek mi a véleményetek?


2011. dec. 4. 14:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%

Ne vegyél rá mérget, hogy egy életen át kitart, itt a márkajelet fizeted meg elsősorban, és csak aztán a minőséget.

Nekem nem tetszik, eleve nem vagyok oda a kockásért.

Másrészt egy élten át viselhetsz mellé barna cipőt, kabátot, övet, stb. Csak akkor, ha amúgy is nagy rajongója vagy a barnás árnyalatoknak.


Bőrdíszművesnél szebb, és jó minőségű táskákat szoktam látni.

Ez olyan "nagyis".

2011. dec. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Hát nekem nem igazán jön be... Ízlés kérdése...
2011. dec. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szép! Nekem Burberry táskám van, évekkel ezelőtt kaptam szülinapomra, húztam-nyúztam, de semmi baja, a L.V. még annál is jobbnak számít, szóval az tényleg egy életen át kitart. Ha elfogadsz egy jótanácsot, akkor ha szoktál utazgatni, vedd meg Svájcban. Itt 8% az adó, ami Magyarországon 27%, ezért meglepő, de Svájcban olcsóbbak a luxustermékek.
2011. dec. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem teljesen felesleges ilyet venned, ha hosszú időn keresztül gyűjtened kell rá.
2011. dec. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A LV cuccokra örök garancia van azt hiszem. Én egy különlegesebb darabot választanék, elég sok ember ilyesmit hord.
2011. dec. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
szerintem meg már annyi LV hamisitvány van hogy értékét vesztette ez az egész márka.mindenki már LV vel szaladgál,persze gatyival,de nagyonb nehez megkülönböztetni messziröl melyik az eredeti.
2011. dec. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szép.:) De szerintem még a lakk is jól néz ki.:)
2011. dec. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Személy szerint én rosszul vagyok ettől a darabtól. Mindenki ilyet akar, "mindenkinek" ez a barna van és ocsmány egy valami. Én csak akkor vennék ha megtehetném, hülye lennék rá gyűjteni. És ilyet vennék: [link]
2011. dec. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, szóval ilyet: [link]
2011. dec. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is hasonló Lv táskám van, csak azon van minta is : )

szerintem az, aki sokáig gyűjt egy ilyen vagy ehhez hasonló luxus cikkre, nem azért teszik, hogy majd később mások megnézzék...elsősorban magának akarja azt a táskát : )

lehet, hogy már a hamisítványokat sem lehet nagyon megkülönböztetni, de akinek a tulajdonosnak jó érzés, hogy egy eredeti táskája van. Gyönyörű táska, nekem nagyon tetszik : )

2011. dec. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!