Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan kell a harisnyatartó...

Hogyan kell a harisnyatartó csatját a combfixhez kapcsolni?

Figyelt kérdés
Mert most vettem (együtt őket, eladó segített stb) és most itthon egyszerűen nem tudom összerakni. Mert nem találok semmi kis lyukat a combfixen - mivel tapadós - amibe azt a kis bigyót bele tudnám illeszteni :S vagy hogy fejezzem ki. (szóval nem olyan a harisnyatartó csatja mint a melltartó pántoknál, hanem hagyományos - legalábbis a neten azt mondták normálisnak - csatja van :S). Remélem, nem arról van szó, hogy ez nem való a combfixemhez, mert akkor meg az eladó - aki tudta h egyszerre akarom őket használni - miért nem szólt? :S
2011. dec. 6. 11:10
 1/7 A kérdező kommentje:
Ilyen a csat: [link]
2011. dec. 6. 11:14
 2/7 A kérdező kommentje:
Ilyesmi a combfix: [link]
2011. dec. 6. 11:15
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

el kell, hogy keserítselek

a szilikonos combfixekhez nem kell harisnyatartó - azért van a szilikon, hogy az megtartsa a harisnyát a lábadon

de szerintem attól még nagyon szexi, meg nem olyan macerás, mint a kapcsokkal vesződés

nyugi, a barátodnak biztos tetszeni fogsz harisnyatartó nélkül is :)

2011. dec. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

bár, ha jobban megnézem a kapcsot, akkor lehet, hogy össze tudod hozni a dolgot... ha sikerül a két szilikoncsík közé bepattintani a harisnyatartót

igazából nem tudom kinézni, hogy milyen mechanizmussal működik ez a kapocs, nekem nem ilyen van

2011. dec. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van szilikonos combfixem, és csak azért hordom hozzá a harisnyatartót mert szexi. Azt a kis műanyagpöcköt szét kell húzni (a kampó szerűséget told valamilyen irányba fel vagy le, hogy az a kis bogyó a szélesebb résznél kibújjon belőle), majd közé illeszteni a combfixet lehetőleg egy olyan ponton ahol nincs szilikon és valamelyest vékony ott az anyag, a kis bogyócskát pedig ismét a kampó szélesebb részéhez illeszteni és ráhúzni a kampót a bogyóra, hogy rászoruljon. Szerintem amúgy egyáltalán nem fogod megérteni, hogy hogy írtam, de ennél értelmesebben sajnos nem tudom elmagyarázni. Ha egyszer rájössz a technikára, onnantól kb. 10 másodperces művelet lesz mind a 4-et bepattintani. :D
2011. dec. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nem szakítja ki a harisnyát?
2014. dec. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kiegészíteném annyival hogy én a két szilikon csíkot le szoktam tépni a combfixről, úgy könnyebb összecsippenteni és nem ugrik le a pánt. Vagy a két szilikon csík közé csippentem. A bugyit pedig a harisnyatartó alá kell felvenni hogy a pántok szabadon mozoghassanak a combika mellett és látszódjon szépen ahogy azt kell. :-)
2016. jan. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!