Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet olyan vastagabb...

Hol lehet olyan vastagabb harisnyát kapni, amiben nem fagynék meg, ha szoknyával és csizmával venném fel?

Figyelt kérdés
A Teneznisben vettem egyet, de itthon jöttem rá, hogy nincs lábfej része és nem is tűnik elég melegnek. Nem kötöttre gondoltam, hanem nylonra. Milyen vastagságtól melegít annyira, mint egy átlagos nadrág (télen)?
2011. dec. 6. 11:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem tudom pontosan milyenre gondolsz; én vettem múltkor a kínaiba 2-t 3-at, vastagak, olyan, mint a sima színes harisnyák csak 3x vastagabb, nem kötött, hanem olyan mintha bélelve lenne(de nincs, hanem ilyen) ha a belsejét kifordítom, olyan polár-szerű szöszös belül, kívül meg matt harisnya.. Nagyon jó meleg, szerintem simán überel egy nadrágot, ha lesz még veszek (de elkapkodták), 1200.-Ft volt egy darab, se nem csillogó, se nem műszálas, se nem kötött, matt színűek, szerintem szuper.. Eddig ezekkel volt bajom, hogy nincs olyan harisnya, ami vastag és nem kötött..

De vannak ilyen szó szerint 'harisnya-nadrágok', nadrág szabású(van korca, cipzárja, zsebe) vastag harisnya-szerű az anyaguk, nyúlós, tapadós, de nadrág formátumban.. Na azok is tetszenek, azokat én 2500.-ért láttam.. (Olyanok mint a leggings és a csönadrág egyben..)

2011. dec. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!