Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem ciki ha szeptember óta...

Nem ciki ha szeptember óta ugyanazt a cipőt hordom suliba?

Figyelt kérdés

anya nem akar venni nekem másikat :/


12/L


2011. dec. 6. 16:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

minek ? nem jó ez. bár ti lányok naponta más cipőt vesztek magatoknak.


A telet kibírja, majd tavasszal vesztek másikat.

2011. dec. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
61%
Én 23 vagyok, de 2 éve hordom ugyanazt a cipőt. Szerinted zavar? Vagy zavar bárkit is a környezetemben? Sőt, mikor suliba jártam, akkor is 1-2 évig elhordtam a cipőimet, és senki nem foglalkozott vele. Kb. senki nem vette észre, ha újat vettem. 12 évesen meg főleg ne ez legyen a legfontosabb.
2011. dec. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél ennyire telhetetlen, nem azt a korszakot éljük amikor bárki bármit megengedhet magának. Ha nincs szétszakadva a cipőd, akkor meg pláne. Anyukádnak igaza van!


Kedves második. 17 éves létedre gyengébb elméjűnek tűnsz mint a kérdező...és ezen most nagyon gondolkodj el.


20N

2011. dec. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%
Szeptemberben cipőt, decemberben csizmát kellene hordani, hogy ne fázz meg..
2011. dec. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 4-es!

Úgy lehet, hogy egyszerűen nem megy tönkre ennyi idő alatt. Vagy 1 hónap után dobjam ki és vegyek másikat? Szerinted miből telne rá? Egyébként meg télen és nyáron nem cipőben járok, úgyhogy akkor nem is használódik. Komolyan nem értem, hogy neked ez miért fura?? Ráadásul nem húszezres cipőt hordok...

2011. dec. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
87%
Kedves 17éves lány! Lehet minden hónapban új cipőd, de hogy egy 12éves is értelmesebbnek tűnik nálad azzal ne dicsekedj senkinek;)
2011. dec. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Az a ciki ha valaki amiatt lenéz Téged! Majd biztos vesz anyukád ha lesz pénze!:) Addig meg kitartás!:)

egy másik 17/L

2011. dec. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
csak mert osztálytársaimon többfajta cipőt szoktam látni (lányokon)
2011. dec. 6. 17:32
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy ciki,a franc se nézi,hogy mi van rajtad,főleg nem 12 évesen. Egyébként is iskolába tanulni jársz,nem divat bemutatóst játszani,aki meg mást mond neked,azzal marad,majd mikor nem lesz apuci,meg anyuci,hogy mindent a segge alá tegyenek,majd koppanak.
2011. dec. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem ciki! Ha jó állapotban van a cipő, teljesen normális. Ha fázol benne, esetleg említsd meg anyukádnak, de ez is kiküszöbölhető vastag zoknikkal. Nem mindenki engedhet meg magának havonta több új cipőt, ezt meg kell értened, viszont attól, hogy nincs egy rakat cipőd, ne érezd magad másnak.

Hordtam már én is egy cipőt évekig, és nem azért mert nem volt pénz másikra, csupán igény nem volt rá, mert a cipő épp volt, nem kopott (vagy csak nagyon keveset), jó állapotban volt. Most is vannak cipőim, amik már több, mint két évesek, sokat hordtam őket, és még most is szivesen felveszem őket túrázni, mivel kényelmesek.

12 évesen pedig tényleg ne ez miatt fájjon a fejed :) 15/L

2011. dec. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!