Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Adnátok ezért a ruháért ennyi...

Adnátok ezért a ruháért ennyi pénzt?

Figyelt kérdés

Annyira tetszik, avatóra kellene gyorsan, de nem tudom, költsem-e rá a spórolt pénzem.. Hová lehet még ilyet felvenni? Ki lehet használni?


[link]


2011. dec. 7. 17:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nagyon szép a ruha *-*, de elég drága. Pl. még esküvőre fel tudod venni. De ha nem jársz olyan helyekre ahova ezt fel tudod venni, akkor válassz egy olcsóbb darabot, szerintem. :/
2011. dec. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Nagyon szép ruha, de én biztos nem venném meg ennyiért...főleg, mivel nem az a fajta, amit sokszor lehet hordani. Ha nagyon bálozós típus vagy, akkor esetleg, de pl esküvőre nem illik fehérben menni
2011. dec. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Semmiképp sem. Ilyet lehet varratni, feleennyiért, vagy még annál is kevesebbért.
2011. dec. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Bálokba ritkán járok, esküvőre szerintem fel lehetne venni koszorúslánynak, meg szerintem amúgy is, mert ma már annyira nem fontos ez a szín dolog. Olyan szép színes esküvői ruhákat láttam nemrég... varratni nem tudok, mert errefelé jó, ha egy nadrágot le tudnak vágni a szakmabeliek...
2011. dec. 7. 17:53
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez gyönyörűszép! Nem tudom, neked milyen az anyagi helyzeted. Én nem venném meg, keresnék egy másikat, ami lehet nem lenne ilyen szép, de fele ennyibe kerülne. Az ilyen ruhákat egyszerűen nem lehet jól kihasználni. Ha sok pénzed van, vedd meg, évek múlva is fel tudod venni.
2011. dec. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon szep a ruha,viszont szerintem,vagy legyen 2 pantja,vagy egy sem...Amugy meg picit draga,de megeri,mert kihasznalhatod mas akciokra is :)
2011. dec. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
a dress box nevű boltban ugyanilyen gyönyörűséges ruhák vannak, de olcsóbban,szerintem nézz be :))
2011. dec. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
szeritnem nagyon jelmezszerű
2011. dec. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
23%
27.000 egyáltalán nem sok ezért a ruháért.Én megvenném , megéri az árát.
2011. dec. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Koszorúslánynak fehér????ezt komolyan mondtad?
2011. dec. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!