Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A magyar fiúknak/férfiaknak...

A magyar fiúknak/férfiaknak miért nincs ízlésük?

Figyelt kérdés

"páwa", (supra)cipőbe tűrt nadrág, lakkos (converse) oldaltáska, kukászsák jellegű pufikabát, igénytelen (rózsaszín?) mintáspólók stb.

Lehet cáfolni.


2011. dec. 7. 17:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért van aki normálisan öltözködik, mert például én sose öltöznék fel így ahogy fent leírtad. Én idétlennek tartom azt az öltözködést de hát ők tudják.
2011. dec. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
A kínálat mindig a kereslethez igazodik XD
2011. dec. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

""páwa", (supra)cipőbe tűrt nadrág, lakkos (converse) oldaltáska, kukászsák jellegű pufikabát, igénytelen (rózsaszín?) mintáspólók stb"


Ó ez még semmi...hihetetlen h ezenkívül is mennyi ízléstelen,jellegtelen férfi,pasi,hapsi van mindenhol.Az embereknek nincs pénze öltözködni,akinek van az meg b*zisan öltözködik :(


A külföldiekkel össze se lehet hasonlítani.Amúgy egy csomó férfi mo-n úgy néz ki mint egy hajléktalan,ha épp nem páwás :/

2011. dec. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Utolsó, mennyire igazad :D

De mondjuk az én korosztályomnál a fentiek a legnépszerűbbek.

2011. dec. 7. 18:01
 5/15 anonim ***** válasza:
a 2.nak teljesen igaza van. ilyenre van sajnos igény. (hozzáteszem 14 és 18 év között max) ennél idősebb nőknek már nem a páwáskodás kell és az ennél idősebb férfiak épp ezért nem öltöznek már így
2011. dec. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

3. vagyok...


18 felett is megvannak a páwák ne aggódj,sőőőt egészn 30-ig..vannak a kigyúrt kopaszodó palik a szórakozóhelyeken,bárokban,koncerteken is,vmi idóta színes,sőt kövekkel kidíszített ingekkel,szolival leégett mellkas kikandikál,fülbevaló fúúújjjj :D


a másik fele meg hajléktalanos komolyan...ócska cipő,trottyos nadrág,szakadt póló,nagy szakáll...én nem tudom mi van a pasikkal,de se nem férfiasak,se nem jól öltözöttek :/

2011. dec. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Mert számodra milyen egy ízléses fiú/férfi?

Tényleg nagyon kíváncsi vagyok :)

2011. dec. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
18:09-nek igaza van,ha minden pasi rosszul öltözködik,akkor adjatok tippeket,hogy hogyan öltözködjünk,ami még nektek is bejön:)
2011. dec. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Egyszerűen elég ha átlagosan :)

Nem kell csupatrendnek lenni,de pl tüdőig felhúzott nadrág,és 80as évekbeli sportcipő az tényleg gáz :)

2011. dec. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szerintem is a pénz hiány a legnagyobb gond.


Szakközépben nagyon egyszerüen, egyhangúan öltözködtem, mert egyszerüen nem volt más a 2 nadrágomon és a 2 pulcsimon kívül. Hiába akartam stílust váltani, nem tudtam.


Elköltöztem "nyugatra" és nem tudom pontosan mennyi ruhám van, cipöröl nem is beszélve. Azt amit otthon még javában hordtam, itt már elteszem, hogy valaki tovább hordhassa.

Minden pénz kérdése.

2011. dec. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!