Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tally weijl minősége csak...

Tally weijl minősége csak szerintem romlott az elmúlt 1-1.5 évben?

Figyelt kérdés
Rengeteg ruhám van ott, évek óta ott vásárolok, legtöbbször ingeket és pulóvereket. Tavaly ilyenkor vettem az utolsó normális minőségű darabokat ott, azóta észrevettem, hogy az ingek mintha papírból lennének, véknyak, vásznasak, és ugyanolyan az áruk mint az előző minőségű cuccoknak, és a pulcsik is sz.r kínais anyagúaknak tűnnek, és pofátlanul magas az áruk. Tavaly 5 ezerért jó minőségű inget és felsőt tudtam venni, most meg ugyanannyiért, vagy drágábban van szar minőségű... Akik ott vásárolnak hogy gondolják, változott a tally minősége?
2011. dec. 10. 22:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem tudom milyen volt 1-2 éve a tally weijl minősége, de sok ruháért sokkal többet kérnek mint amennyit ér, rossz az anyaga, varrása. Komolyan a kínai már lassan jobb lesz, hiába vannak lassan egy árkategóriában.
2011. dec. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Régen nagyon jó volt, erős anyagból készült cuccaik voltak, tartósak, és tényleg megérte mindegyik ruha az árát. De mostmár szörnyűek, még van ami akciósan sem éri meg a pénzét...
2011. dec. 11. 16:59
 3/6 anonim ***** válasza:

Én régen sem vettem észre, hogy olyan hűde jó minőségű ruhák lennének ott. Ennek ellenére is is gyakran vásárolok ott :)


19/L

2011. dec. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én csak ha veszek, akkor inget vagy pulóvert, azok pedig nagyon jók voltak régen. Az akkor vásárolt ingeimet össze sem lehet hasonlítani azokkal amiket az elmúlt időben vettem ott....ég és föld. Pulcsik is annó, szép kötöttek voltak, a mostaniak meg mind ilyen kínai bóvli sz.r hatásúak :D Csak az a gáz hogy az árak meg nem változtak
2011. dec. 11. 18:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen. Én is ezt tapasztalom, a baj, h nemcsak a T.W. kínálatában, hanem szinte az összes ilyen boltban: Newyorker, H&M, Orsay....
2012. ápr. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A H&Men azt látom h az olcsóbb cuccok a jóminőségűek. Pl 3900 ftért vettem múltkor egy kék felsőt, nagyon jó anyaga van. Van egy kis koktélruhám is onnan, az is jó. Viszont ott is láttam már gagyi darabot. Az Orsayből egy kiskabátom van, akciósan vettem vagy 3-4 éve pár ezer forintért, az Orsayba amúgy az alkalmi ruhák a jóminőségűek csak. New Yorkert sosem szerettem, sztem baromi drága és mind egytől egyig gagyi. A Tallyban meg manapság képesek egy kis vászonhatású anyagból készült ingért elkérni 8-9 ezret :S Régen pedig olyan jó ingek voltak ott, megérte mind a pénzét... Most bemegyek oda, elszörnyedek. A Promod úgyszintén. Múltkor ott akciósan voltak nadrágok, relatív akció, mert ígyis 6 ezer ftba kerültek, 16ról voltak leárazva. Mondom megnézem már h áll. Felvettem és rövid volt az alja :) A másiknak meg egyik lába hosszabb volt mint a másik, és olyan volt mintha tököm lett vna benne :D Promod irtózatosan gagyi. Reserved jó még :) Leárazáskor veszek ott mindig kötött pulcsikat, csinosak és jó a minőségük.
2012. ápr. 3. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!