Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit tegyek hogy ne legyek...

Mit tegyek hogy ne legyek márka-fanatikus?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy helytelen de a utóbbi időben egyre inkább márkamániássá váltam(régebben bezzeg elvből nem hodtam 10000nél drágább ruhát)de most lett pár gazdagabb ismerősöm/barátom,akik miatt egyszerűen kissebbségi komplexusom van...Tudom h szánalmas,de rendesen lelki betg vagyok tőle h nem tudok ilyen cuccokat venni:(pedig dolgozom,és kapok ösztöndíjat is(amit elvisz a lakbér kaja...stb)már a barátom is rámszólt hogy kezdek túllőni a célon:(ötletek?

2011. dec. 11. 14:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Keress más barátokat
2011. dec. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igaad van kedves válaszoló,de emiatt nem ők a hibásak...nem mondták nekem h ilyen-olyan vagyok...nem is éreztették..akkor miért rúgjam fel a barátságot?am két ilyen bnőm van..a többi "csak"ismerős,vagy csoporttárs:)
2011. dec. 11. 14:30
 3/9 anonim ***** válasza:
alakíts ki magadnak egy olyan egyedi stílust, ami más, mint amit mindenki hord! irigyelni fognak. ezt megteheted akár turiból is, az olcsó. a lényeg, hogy ízléses legyél. lehet ez monokróm, romantikus, elegáns, amit akarsz. nekem sikerült, pedig van egykét ismerősöm akiknek nincs 10000nél OLCSÓBB ruhájuk, és az enyémet dícsérik folyton. ne a márkával törődj!
2011. dec. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
oké,igyekezni fogok:)
2011. dec. 11. 14:38
 5/9 anonim ***** válasza:

Menj el egy használtruhásba, ahol akasztókon vannak meg kirakatban próbababát felöltöztetnek valamit - szóval egy igényes helyre és ENGEDD SZABADON A FANTÁZIÁD. Legyél kreatív és törekedj rá. Ne márkát figyeld, hanem tervezgesd, milyen forma, fazon, szabás, szín, díszítés tetszik, külön-külön vagy kombinációkban, így aztán egyedi összeállítást fogsz magadnak kitalálni - márkafüggetlenül vagy márkák nélkül.

És gondolj bele, ha valaki nagyon ragaszkodik egy-egy kollekcióhoz, márkához, lesz más is, aki pont ugyanúgy kombinálja azt a szűk réteget - sokkal több fantázia van egy innen-onnan elcsípett ruhákból összeállított egyedi divatnak. A stílus, irányzat mindegy.

2011. dec. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
tök pozitív csalódás hogy nem hordtatok el fűnek fának a kérdés miatt,köszi:)szoktam turiban vásárolni,jó cuccaim is vannak onnan,de ott nem mindig van ugye olyan méretben ami passzol...kínaiban meg nem szeretek vásárolni,mert azt mondták h ott rettenetesen igénytelen és rossz minőségű ruhák vannak...így hát arról leszoktam:(meg mindenki azt mondja h ne vegyek,csak márkás rucit mert jobb a minősége,ne vegyek olcsó kozmetikumot,mert ragyás leszek/könnyen kopik,menjek minden héten min 3x szoliba,heti 1 kozmetikus 2 hetente fodrász,testkezeés kondibérlet stb...én szeretem a bnőim,de erre nincs pénzem...és néha kicsit irigy vagyok h nekik nem kell dolgozni se agyon tanulni magukat h legyen pénzük mégis többre jutottak már most mint én:(
2011. dec. 11. 14:51
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem ne irigykedj, mert ezek nem olyan dolgok, amik nélkül nem lehet élni. ha írsz privit mondok turikat, ahol én mindig találok magamra ruhát (pedig nagyon vékony és magas vagyok, úgyhogy nehéz)
2011. dec. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
ja és attól nem szar valami, hogy olcsó, ahogy nem is mindig jó, ami drága
2011. dec. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
:)
2011. dec. 11. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!