Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ez az összeállítás?

Milyen ez az összeállítás?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]


Ha a képeken esetleg nem látszódna:

- sötétkék farmer

- fekete műbőr, térdig érő magassarkú csizma, elöl fűzős

- fekete body

- fekete, gombos kardigán színes, apró virágos mintával, könyökénél fekete "foltozással"

Nadrágon még rajta van a címke :D Passzolnak egymáshoz? Nagyon kövérít? Köszi előre is!


2011. dec. 12. 16:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem jó
2011. dec. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is oké,csak a kardigánt lecserélném egy szürkére.
2011. dec. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Van olyanom is, meg rengeteg, amivel el tudnám képzelni ugyanezt az összeállítást, csak tegnap kaptam ezt a kardit, és nem tudom, mivel vegyem fel. Köszi a válaszokat :)
2011. dec. 12. 16:41
 4/14 anonim ***** válasza:

Nekem bejön:)


Valami ékszert tennék még fel,pl nyakláncot,vagy gyűrűt,fülbevalót:)

2011. dec. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Elég gáz.

A csizma, a body (az amúgy egy fehérnemű...), és a kardigán stílusa egyértelműen elüt egymástól.

Nem kövérít, csak azt sugallja, hogy nincs ízlésed, nem tudod mi-mihez passzol.

2011. dec. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Rendben, ezt is elfogadom. Csak egy valamit nem. A body-t. Nem tudom, mikor jártál utoljára a boltban, de tele vannak vastag, hosszú ujjas, garbós bodykkal, mindenféle színben. Nem tudom, de szerintem ez a fajtája baromira nem fehérnemű, hanem arra való, hogy valami alá felvedd, és ne legyen kint a derekad :)
2011. dec. 12. 17:30
 7/14 A kérdező kommentje:
Egyébként hogy érted, hogy elüt egymástól? A kardigán szerintem egyáltalán nem fiús, a csizma meg nem kur.vás. Bár lehet a képen úgy látszik. Mindegy, nem akarom én megváltoztatni senki ízlését, hatalmas hiba lenne, csak érdekelne, hogy szerinted min kéne javítani, milyen cipőhöz menne akkor a felső, és ez a cipő milyen felsőrésszel nézne ki jól. :)
2011. dec. 12. 17:32
 8/14 anonim ***** válasza:

az a rettenetes csizma összenyom, olyan vagy tőle, mint egy dagadt kertitörpe. azokon a képeken, amin nem látszik a lábad csak a combod fele és az ember úgy elképzeli attól lefelé a lábad és az összhatást, na az csini, vékonyít.

mikor értik meg az emberek, hogy ha nem vagy 50kg és szűk nacit veszel fel, akkor ne vegyél fel magassarkú, térdig érő csizmát, mert rettenetesen kövéríti a combokat???

2011. dec. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszi neked is. Amúgy alapból is dagadt kertitörpe vagyok :D
2011. dec. 12. 18:05
 10/14 anonim ***** válasza:
dehogy vagy az, jó alakod van, mutat rajtad a szűk farmer. de ne rontsd el ilyen csizmákkal, annyira kár érte. vegyél inkább magassarkú vagy telitalpú bokacsizmát vagy laposat, de ne érje el a térded a szára, mert az mindenkit összenyom. hidd el nekem, ez a csizma minden szetted hazavágja, mert elrontja az alakod.
2011. dec. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!