Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szeretném kialakítani a...

Szeretném kialakítani a stílusomat, ami a legjobban állna nekem. Hogyan csináljam? Lányok?

Figyelt kérdés
22 éves pasi vagyok. Eddig sem öltözködtem rosszul, de jelenlegi öltözködési stílusom nem igazán tetszik, valahogy nem én vagyok. Szeretném megtalálni az igazit, amiben jól is érzem magam. Hogyan? Sajnos nem tudok több tízezret elkölteni egy - egy ruhadarabra. Gondolom sok mindentől függ az "igazi" meglelése, arc, testalkat, haj, ...stb. A mostani lányoknak (18-25 éves)milyen stílus jön be? Esetleg ha linkelnétek ruhadarabokat is, azt nagyon megköszönném.. :)
2011. dec. 12. 18:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem olyan mindenféle.


Pl.: bakancs, középszínű -akár kicsit szakadt- farmer, póló, zakó VAGY egy normálisabb Oxford stílusú cipő, egy semleges nadrág és valami kötött hatású pulcsi.

2011. dec. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!