Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A piros magassarkú nem túl...

A piros magassarkú nem túl kihívó?

Figyelt kérdés

Bálba gondoltam felvenni...van egy fekete csipkeruhám, combközépig ér de 3/4-es ujja van és nem kivágott, szóval nem mondanám r.ibancosnak, viszont nem tudom, hogy a piros kiegészítőkkel nem lenne túlzás? mondjuk ilyesmi cipőt gondoltam (még nem vettem meg, csak nézegettem): [link]

esetleg még piros rúzst, és valami kiegészítőt (karkötőt vagy nyakláncot vagy fülbevalót).

Mit szóltok, vegyek ilyen cipőt?:D És milyen kiegészítőket ajánlanátok még hozzá?


2011. dec. 13. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha valami piros kiegészítővel veszed föl, nagyon szép és ízléses lesz.
2011. dec. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kihívónak kihívó, de szerintem eszméletlenül csinos és nőies, én bevállalnám a helyedben :) Szerintem ha fekete ruha, piros cipő, akkor piros rúzs és körömlakk, nem túl hangsúlyos szem (csak spirál), arany(színű) szolid ékszerek, és lehengerlő leszel.


19/L

2011. dec. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
én is valahogy így gondoltam, a rúzst és a körömlakkot. k♫8szönöm a válaszokat, akkor megpróbálom :)
2011. dec. 14. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!