Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez az öv megér 2000 forintot?

Ez az öv megér 2000 forintot?

Figyelt kérdés

[link]


Nagyon tetszik, van még egy fehér, az olcsóbb, de nekem ez jobban tetszik. Megér 2000 forintot?


Itt a fehér:

[link]


2009. máj. 17. 14:32
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj ha hamísítvány akkor is 2000 Ft -ért egy D&G öv még egy hamísítványért is megéri,ha nem nyomod meg a gombot akkor megnyomom én 2200 Ft-ért :D
2009. máj. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem megéri. :) Bár nyugodtan szétnézhetnél a kínai boltokban, errefelé legalábbis rengeteg ilyen D&G, Armani stb. öv van!!! Ott is max. 2000 Ft-ból megvan. És totál ugyanezek, mint amit linkeltél. De te tudod, ez csak egy tipp, de a helyedben megnézném. :) Én is szemezgettem vele a boltban. Hamisítvány? Kit érdekel? :) Szépen megvan csinálva. Jó vásárlást!
2009. máj. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
Köszi! Nálunk csak tényleg egy nagyon gagyi kínai bolt van... Ott nem lehet ilyeneket venni. Viszont nézegettem öveket a C&A-ban ott is 2000 forint egy sima virágmintás öv. Ez legalább szép :)
2009. máj. 17. 15:23
 14/34 anonim ***** válasza:
70%

Csak azért mert rá van írva, hogy D&G???

Inkább egy noname egyszerű öv, minthogy kiröhögtessem magam egy gagyi szarral. Egyébként nincs jól megcsinálva, mert túl csicsás (és azok a "kövek" egy hét alatt ki fognak potyogni).

2009. máj. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
87%
Remélem nem haragszol meg érte amit most fogok írni. Szerintem ezek az övek borzasztó szánalmasak, egy Armani öv hitelesebb nekem mint egy D&G öv, mert már minden fiatal csajon és srácon DG öv van, szó szerint, mindegyiken, és úgyis tudja mindenki hogy hamisítvány, 1000-2000 forintért vásárolt vacak, és ettől nem lesz vagányabb az illető mert én egyből az ócskaságot látom rajta! Inkább legyen egy no-name felsője vagy övje vagy nadrágja, ami egyedi, mint egy ilyen pronyós cucca, amitől csak olcsónak látszik az illető! Ha már nagyon márkásat akarsz felvenni ami hamis, ne DG legyen mert már TÖMEGCIKK hanem akkor vegyél Armanit vagy Guccit, mert azoknak van még egyedi értéke, a DG már elsüllyedt teljesen. Ne akarja beállni a sorba te is!
2009. máj. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
79%

Már egyszer írtam,de írok megint!

Szerintem vedd meg,kit érdekel hogy másnak is olyan van??Ha neked tetszik,akkor vedd meg,ha nem tetszik akkor hagyd meg nekem :)

2009. máj. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
46%
hát én inkább gyűjtöttem zsét komoly övre... 20ezer volt (használtan!)... és naon zsír...
2009. máj. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
88%
Nem normális dolog ez... ennyi pénzt egy övért. Ostoba nemzedék...
2009. máj. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
90%
hát figy ha neked tetszik akkor vedd meg, nekem nem annyira jön be, ennyiért már sokkal szebbeket vettem és a kövek se estek ki belőle, de ha neked tetszik akkor hajrá :D
2009. máj. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
77%
Én tuti nem venném meg, hidd el csak gagyibbnak fog tűnni a ruhád tőle, mert lerí hogy ócska. Én nem adnék ki 2000 Ft-ot azért hogy az alapból jó (nem kínai) ruháimat elcsesszem vele, meg az egész megjelenésemet. De Te tudod!
2009. máj. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!