Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol éri meg vaterán hirdetni?...

Hol éri meg vaterán hirdetni? Minden el nem adott termék után 105-110 forintot kell fizetni, miért hirdetnek mégis ennyien?

Figyelt kérdés
2011. szept. 4. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt ki mondta? 5000 Ft-ig 5 Ft a feltöltési díj, 10000 Ft-ig 10 Ft, stb... A feltöltési díjat visszakapod, ha eladod a terméket. Tehát, ha felraksz egy terméket 4000 Ft-ért, és nem kel el, 5 Ft-ot buksz, az meg azért nem olyan nagy összeg.
2011. szept. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én sem tudtam, most hirdettem ott először, nem adtam el semmit, de kiszámláztak minden el nem adott termékemért 100-100 forintot. Megkérdeztem, hogy miért és ezt válaszolták:

A "minimálár" opció díjköteles szolgáltatás , melynek aktuális díja a Vaterán 100 Ft, de csak akkor, ha a legmagasabb ajánlat nem éri el a megadott minimum árat, és

az aukció sikertelenül ér véget. A számlán mint promóciós díj kerül feltüntetésre a szolgáltatás.

2011. szept. 5. 03:54
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ja hát ha állítasz be minimálárat akkor igen. Egy jó tanács: ne minimálárat állíts be legközelebb, inkább rakd fel a cuccot fixárasan annyiért, amennyiért már odaadnád, vagy indítsd annyiról az aukciót.
2011. szept. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot!! Azt hittem az indulási ár is minimálárnak számít és akkor is felszámolnak +100Ft-ot. Bár még így is érthetetlen, hogy miért hirdetnek ilyen sokan minimálárral akár párszáz forintos dolgokat is!
2011. szept. 7. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!