Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » X-lábam van és a járásom is...

X-lábam van és a járásom is nagyon csúnya. Milyen ruhákkal tehetném kevésbé feltűnőbbé? Esetleg valamilyen torna, vagy műtéti beavatkozás, ami segíthetne?

Figyelt kérdés
Nagyon el vagyok keseredve, már utcára is alig merek menni.. 17/L
2009. máj. 17. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

sziiaa, csőnacit semmi kép se vegyél fel, a suliba is van egy csaj akinek x lába van és nagyon látszik neki, de ő elfogadja, van o lábú is, ő is elfogadja, te nem próbáltad még elfogadni, lehet ez a szexepiled : ) Nekem is pl boci térdem van, (belül kiáll a csont)

Sztem neked előnyös lenne a térdnél bővülő naci. Szoknyába meg a térdig érő.

A műtéthez nem értek, arra nem tok válaszolni.

2009. máj. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szigorúan egyenes vonalú nadrág, nem bővül, nem trapéz! Szoknyában a térd alatt végződő. Kicsit sötétebb színek. Sokat javít az optikai hatáson.

De legelőször próbálj meg túlzott kritika nélkül tükörbe nézni, és felfedezni azokat a testrészeidet, amik szépek. Tudomásul kell venned, hogy egy apró hiba miatt nem dől össze a világ, és jó nő vagy!

Szurkolok, hogy el tudd fogadni magad!

Üdv.

2009. máj. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket, kedvesek vagytok :)

Természetesen a további ötleteket is várom.

2009. máj. 17. 20:46
 4/5 anonim ***** válasza:
51%

Tök aranyos lehetsz :))

Emlékszem nekünk mennyit kellett gyakorolni az "x-járást" mert nekünk meg nem ment. Egész nap úgy kellett sétálgatnunk oda-vissza egy szobában :DDDD Azóta ha olyan napom van akkor úgy megyek a városban is :D szerintem nagyon cuki :))))

Azt hiszem kissé olyan lába van a szex és new yorkos carrienek is, nem? Már amennyire emlékszem, meg én nem néztem a sorozatot, csak ritkán. Esetleg nézd meg rajta milyen ruhák vannak, ha pont olyat nem is de hasonlót tudsz venni.

2009. máj. 18. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

miért kellett gyakorolnotok?:D

na mindjárt utánanézek Carrie-nek. köszi szépen:)

2009. máj. 18. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!