Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen esetben visszaváltható/c...

Ilyen esetben visszaváltható/cserélhető a pulóver?

Figyelt kérdés
Vettem egy pulóvert hétvégén, itthon a belevarrt címkét nem, de a bolt által ráfűzöttet levágtam. Valamiért csak most tűnt fel, hogy vállban szűk, így eggyel nagyobbra szeretném cseréltetni. Ilyen feltételek mellett vajon kicserélik, vagy levágott árcédulával már nem?
2011. dec. 15. 16:00
 1/2 LadyLee ***** válasza:

Csak akkor kötelesek visszacserélni, ha hibás. Ha rossz méretet választottál, akkor nem.


Persze sok helyen - ahol normálisak - akkor megteszik, de ha már a címkét is levágtad, kisebb az esély.

2011. dec. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

az nem baj, ha kivágtad a cimkét, de legyen meg...ha kidobtad, nem fogják kicserélni....és legyen meg a blokk is....úgy kicserélik:) én sajna pont igy jártam....bár nekem nagy volt a pulcsi, és mivel a bolt által ráaggatott cimke vhogy eltünt, nem tudták kicserélni:/

23L

2011. dec. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!