Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy hívjak ezt a most nagyon...

Hogy hívjak ezt a most nagyon divatos kabát anyagot? (link)

Figyelt kérdés

mint pl ez itt:

[link]


fényes, és műanyag, de mégse olyan rossz...


2011. dec. 16. 21:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Mifelénk leginkább szemetes zsáknak :/ amúgy szerintem nylon
2011. dec. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem is szemeteszsák lesz az.
2011. dec. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
59%
kukazsák, hullazsák
2011. dec. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
46%

Sztem meg tök jó. Vannak akik mindenre csak beszólni tudnak, mer az interneten ez kemény, és ez a divat, de valóságaalpja 0. Így volt ez a latex leggingssel, mégis minden fiú megfordul azok után akik hordanak...

Mégis mit hordjon az ember lánya ilyen esőben? A szövetkabát szétázik, a sima sportos télikabátra is nyilván beszóltok valamit, h már nem menő, kislányos, mittomén, ha esetleg bundát veszel, nyilván ezer állatkedvelő fog kivégezni ott rögtön, a bőrkabát kissé hideg már ilyenkor, ha szőrmés a kabát az is gáz lesz valakinek, tuti. Ez a kabát sztem tök praktikus, és sajnálatra méltó h mindneki hullazsáknak mondja, sokan valóban nem túl stílusosan hordják, de megfelelő nadrággal, csizmával sállal stb telejsne rendben van sztem. Akinek meg nem jön be, nyilván nem tetszhet mindnekinek minden, tartsa magában, senki se kérdezte...


Amúgy az anyag neve polyamid. De sokan valóban nylonnak írják, a címke szerint a belseje az, csak.

2011. dec. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%

"Vannak akik mindenre csak beszólni tudnak"

Meg vannak, akik növesztettek szemeket és ízlést, és nem tartanak "jónak" egy műanyag szemteszsákot.


"Így volt ez a latex leggingssel, mégis minden fiú megfordul azok után akik hordanak..."

Jól mondod, minden 13-6 éves fiú. A felnőtt férfiak meg elkönyvelik őket egy estére jó r*bancnak. Egyébként az a leggings rohadtul nem latex kislányom, egyszer lenne rajtad latex nadrág, 15 perc után visítanál sírva, hogy mennyire viszketsz. Az, hogy egy fényes anyagból gyártanak cicanadrágot még nem teszi latexszé.


"Mégis mit hordjon az ember lánya ilyen esőben?"

Esernyőt.


"Ha esetleg bundát veszel, nyilván ezer állatkedvelő fog kivégezni ott rögtön"

Műszőrme. Valódi bundát nem is árusítanak a divatboltokban, csak a felsőkategóriás-és luxusmárkáknál.


"sajnálatra méltó h mindenki hullazsáknak mondja"

Én igazából műanyag mischlein-embernek szoktam mondani inkább az ilyet hordókat :) [link]

Ha megtanultál angolul, nyilván érted a képen feltüntetett kifejezést. Külföldön is gáznak számít, nem csak itthon. Olcsóságot és ízléstelenséget sugároz, némi megjelenésbeli igénytelenséggel fűszerezve.


"de megfelelő nadrággal, csizmával sállal stb telejsne rendben van sztem."

Az ízléssel rendelkező, beszűkült falusidiszkó/proli/cigus"divaton" túllépő emberek szerint viszont nincs rendben.


"Akinek meg nem jön be, nyilván nem tetszhet mindnekinek minden, tartsa magában, senki se kérdezte... "

Akinek meg bejön, az is tartsa magában, ugyanis senki nem kérdezte ennyi erővel...

2011. dec. 17. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

én most vettem ilyet és nagyon tetszik

sztem csak simán lakk kabátnak hívják

2011. dec. 17. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
23%
Kukazsák mi?Azért hordja annyi ember,igaza van egy előttem szólónak,divat most interneten leszólni mindent.Szánalmas,ne hallgass rájuk,ha tetszik vedd meg nyugodtan!
2011. dec. 17. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
52%
Nekem se tetszik, szerintem idétlen mind fiún, mind lányon. Én nem úgy öltözködök ahogy a divat megmondja nekem, hanem ahogy én megmondom magamnak. Most például egy rikító piros térdig érő szövetkabátot vettem, mert nekem így tetszik. Nem fogok ilyet hordani azzal az indokkal hogy mindenkinek ilyen van... Szerintem is undorító, ízléstelen tömegben gyártott cucc. És csak a véleményem fejtettem ki ahogy mindenki más :) De ha neked ez kell, nyugodtan vedd meg, engem a legkevésbé sem érdekel :D
2011. dec. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
73%
Tesco-s nejlon zacsi,egy kis műszőrmével.:D Szerintem undorító egy kabát. Nem tudom ebben mit szeretnek, még ránézni is nehéz,nem hogy hordani.
2011. dec. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
48%

ma 02:24

"Egyébként az a leggings rohadtul nem latex kislányom, egyszer lenne rajtad latex nadrág, 15 perc után visítanál sírva, hogy mennyire viszketsz."

Most ezzel kicsit félrelőttél kedves válaszoló, mert volt már rajtam képzeld. Egyáltalán nem viszketett semmim, de elismerem, nem egy hétköznapi viselet, kissé kényelmetlen egy idő után, és kissé beleizzad az ember lánya, főleg egy műteremben.


"Jól mondod, minden 13-6 éves fiú. A felnőtt férfiak meg elkönyvelik őket egy estére jó r*bancnak. " Gondolom 26-ot akartál írni. Legalábbis én ezt látom. Az meg, h te a viselete alapján könyvelsz el valakit ribancnak... láttál már te olyna nőt is, aki ízlésesen hordta? Mer lehet h felétek csak r*bancok laknak, de még ekkoris elég szomorú és beszűkült régimódi elmére utal, h te ez alapján ítélsz csak.


"Esernyőt."

Egyik kezedben táskával, szatyorral, másikban rajzmappával, biztos. Mondhattad volna inkább, h járjak taxival, nem? Nem azt mondom, esernyőt viszek ha lehet, meg van egy pár szövetkabátom, amikre nagyon vigyázok, de néha (nagy szélben, esőben) valóban praktikus ez a kabát. És számomra akkoris jobban néz ki mint egy sima télidzseki.


"Akinek meg bejön, az is tartsa magában, ugyanis senki nem kérdezte ennyi erővel..."

Én viszont veled ellentétben válaszoltam is a kérdésre. Meg odaírtam ami még kijött belőlem az ilyen beszűkült emberek láttán, mint te.

2011. dec. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!