Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Cikinek tartjátok a fehér...

Cikinek tartjátok a fehér harisnyanadrágot? Mihez lehet felvenni?

Figyelt kérdés
2011. dec. 17. 22:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Nadrág alá, a férfiaknál ezt jégeralsónak nevezik. Praktikus egy darab, mivel melegít ezáltal nem fázik a lábad! Bár én soha sem voltam oda érte, nem használok ilyeneket.
2011. dec. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Úgy értem, hogy van-e olyan szoknya/ruha, amihez jól áll a fehér (nejlon) harisnya?

Nadrág alá nyilván tökmindegy:)

2011. dec. 17. 22:46
 3/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk a néptáncos asszonyok hordják a hosszú szoknya alá, vagy az asszonykórus tagjai, de láttam már fiatal csajokat akik miniszoknya alá is felmerték húzni.
2011. dec. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nincs vele semm9i gáz csak tudni kell vele felöltözni... Ugyanolyan mint egy piros kék vagy hupilila harisnya
2011. dec. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Osztom az utolsót.

[link]

Ez is fehér és harisnya is :)

2011. dec. 18. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem nem ciki a fehér harisnya. Azonban vigyázz arra, hogy hogyha felveszed valami fehér legyen rajtad, hogy jó legyen a színhatás ;)

Mégvalami, ha nincs szép, formás lábad, akkor ne vedd fel szoknyához, mert egy fehér harisnya jobban kimutatja a lábad formáját, mint egy fekete vagy más sötét harisnya.

2011. dec. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
kb. semmihez nem olyan "hű, ez de jó!) de a fekete az más kérdés... am iskolai ünnepségeken az alsósok veszik fel! ;)
2011. dec. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Rengeteg mindenhez fel szoktam venni:

szürke miniruhához, husszú piros szoknyához fehér garbóval kombinálva, színes lábszárvédővel farmer miniszoknyához vagy sorthoz.


Szerintem nem ciki!

2011. dec. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 harisnyababee ***** válasza:
89%
Sztem nem ciki, de tény, h jól meg kell válogatni, h mivel veszi fel az ember lánya. Tud elég parasztos is lenni. Én legtöbbször szaggatott farmer alá veszek fel fehér harit, ha megyek bulizni, mert sztem nagy fless, ahogy az UV fényben világít a lyukakon keresztül.:) Viszont az elég gáz, h 1-2 használat után beszürkül a talpa, és nem lehet vele mit csinálni..:S
2011. dec. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nyugodtan legyél nem ciki,ha van hozzá megfelelő ruhadarabod.Farmerszoknyához,miniszoknyához teljesen ideális sőt láttam olyat is,hogy egy nő farmer-rövidgatyát húzott rá,és nagyon jól állt neki.Azt nem írtad,hogy nejlonra vagy pamutra gondoltál?!Akármelyiket is választod,lényeg,hogy egyszínű(minta nélküli)legyen.Sok sikert hozzá,csak bátran!Részemről,ha nőnek születtem volna,ez nekem nem is lett volna kérdés!
2012. máj. 9. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!