Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért tartják sokan b*zisnak...

Miért tartják sokan b*zisnak a csőnadrágokat?

Figyelt kérdés

Nekem például egyedül a csőnadrágok állnak jól, a sima farmerek kövérítenek, így csak ezt hordok. De sok ember szerint b*zis. Mégis miért?

16/f


2011. dec. 18. 15:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
67%
szerintem nem nekem csomó osztálytársam aki fiú hordja csak az van rajta és nem b*zi és nem viselkedik úgy 14/l
2011. dec. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
66%

Nem mindegyik fiún állanak jól a csőfarmerok. De vannak olyanok akiken kifejezetten jól áll.

Amelyik fiú eleve kicsit lányos és egy csőgatyát felvesz az néz ki b*zisan. Szerintem.

2011. dec. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
31%

Mert olyan, mintha rózsaszín pólót vennél fel. Az is undorító, még csajokon is.

19/f

2011. dec. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
19%

Ajjajjajj...

A csőfarmer eredetileg női ruhadarab, pont úgy, mint a rózsaszín felsők, a szoknya, a hajpánt, a csipke, meg a strasszkövek.

Ha egy fiú lányos ruhákat hord, azt nagyon macsósnak mégse lehet nevezni ugye...


Amúgy a fiúknál is érvényes: CSAK a magas, vékony, vékony lábú, jó fenekű pasik vegyék fel, és akinek oda kell figyelnie, mi kövéríti, és mi nem, az szépen száműzze a szekrény legmélyére, és felejtse el örökre.


A csőfarmert csak az az alkat engedheti meg magának, aki elég vékony ahhoz, hogy ne legyen gond, ha plusz két-három kilóval többnek tűnik, egyébként pedig kifejezetten kövérít.

2011. dec. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
hát ez érdekes kedves utolsó, ugyanis engem pont, hogy a sima farmerek kövérítenek, és a csőfarmerekben nézek ki vékonyabbnak
2011. dec. 18. 15:51
 6/19 anonim ***** válasza:
14%

Mi van b*zikáim, nem tetszik az igazság, hogy lepontoztok?

19/f

2011. dec. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
Akkor vagy pipaszár, izomtalan lábaid vannak, és a hasadra hízol, vagy te vagy maga a megtestesült csoda, akit látva az öltözködés szabályai is hanyatt-homlok menekülnek.
2011. dec. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
72%

nem vagyok egy vékony csaj, a 168 cm-es magasságomhoz 70 kg vagyok. engem is kövérítenek a trapéz,egyenesszárú nadrágok, míg a csőnadrágban sokkal vékonyabbnak tűnök. és nem alma típus vagyok, hanem homokóra. érdekes :)

19L

2011. dec. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
47%
Mert b*zis?
2011. dec. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
70%
énis sokkal jobban szeretem a csőnadrágot....szerintem nem bu,zis
2011. dec. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!