Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lehet hordani lábszármelegítőt...

Lehet hordani lábszármelegítőt csőnadrággal?

Figyelt kérdés
Az egyik oldalon azt olvastam hogy megy együtt, de volt aki azt mondta, hogy nem. Nem tudom eldönteni hogy akk. most passzol-e együtt, vagy ciki. Légyszi segítsetek. Köszi :)
2011. dec. 18. 19:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Régen passzos cicanadrággal hordták. Most miért ne lehetne csőnadrággal. Csak az anyag más, a fazon nem. Bő szárú nadrággal elég hülyén nézne ki.
2011. dec. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én is így gondoltam, de valaki azt mondta, h az úgy vérciki, szal. Egy kicsit elbizonytalanodtam. Köszi a segitseget. És szerinted tornacipovel is passzol? :)
2011. dec. 18. 19:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Én eddig csak azzal hordtam és senki se mondta,hogy ciki lett volna.És igen tornacipővel oké,hosszú szárú csizmával,na az a gáz.
2011. dec. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én mindig azzal hordom..:D
2011. dec. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat :) Igazán segítettetek. :)
2011. dec. 18. 20:08
 6/8 anonim ***** válasza:
Én szerintem nagyonjól néz ki!:))Nyugodtan hordj!;)
2011. dec. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én bokacsizmával szoktam hordani meg csőnadrággal szerintem jól néz ki. Nyugodtan hord. :)
2011. dec. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi, ma kipróbáltam, és tényleg mindenkinek tetszett :) köszi h segítettetek :) :*
2011. dec. 19. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!