Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel az X-faktor...

Mit vegyek fel az X-faktor koncertre?

Figyelt kérdés
Anyu azt mondta,hogy egy sima farmer+póló is megfelel,de én egy picit extrábbat szeretnék.
2011. dec. 19. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát... szerintem ruhát.
2011. dec. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nem tudom hogy hány éves vagy.. de szerintem cicagatya /de vmi melegebb vagy nem tudom..:| / meg ha idősebb vagy akkor magassarkú hozzá.. valamilyen felsővel..:)

de szerintem se kell semmi különös..

2011. dec. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ennyit azért csak el tudsz dönteni magadtól. miért kell MINDENT megkérdezni itt??
2011. dec. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem valami bulizós ruhát de ne legyen túl kihívó. Én javaslom hogy vegyél fel egy farmert ami jól néz ki magas sarkút meg egy jó felsőt is ajánlanék. Én egy szoknyát vennék fel egy normális magas sarkúval és egy normális felsőt plusz a szoknyához egy vastagabb harisnyát.
2011. dec. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!