Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Sötétbarna a hajam és kék a...

Sötétbarna a hajam és kék a szemem, a bőröm színe világos. Milyen színű ruhákat vehetnék fel?

Figyelt kérdés
ha tudtok pár linket is tegyetek fel:) előre is köszönöm
2011. dec. 19. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem a babakék meg babarózsaszín áll a legjobban. de igazából minden ami színes. ha tetőtől talpig szürkébe, feketébe, barnába, fehérbe és ezek kombinációiba öltözöm, akkor öregnek vagy "szürke kisegérnek" vagy hullának nézek ki kb. :D de annyi árnyalat van, hogy van olyan szürke pl ami jól áll. szóval szerintem nem lehet így megmondani hogy pontoson milyet vegyél fel. a lényeg, hogy legalább 1-2 kiegészítő legyen vidám színű.
2011. dec. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem nagyon tudok kiegészítőt sem felvenni mert azokból sem vagyok a toppon:/
2011. dec. 19. 19:34
 3/5 anonim ***** válasza:
58%
Hogy te milyen színes egyéniség vagy! Piros csima, sárga nadrág, lila felső és zöld sapka. A kesztyű pedig rózsaszín.
2011. dec. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az a csima bizony, hogy csizma akart lenni. ☺
2011. dec. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia!

Nekem is hasonló a helyzetem, de az én hajam nem sötét, hanem olyan közepes barna. Néha világosnak tűnik, máskor sötétebbnek, egyszer aranyszínű. A szemem is kérdéses, mert olykor sötétszűrke, olykor meg sötétkék. De egyébként ugyanaz a veleje.

Én személy szerint a jégkéket, a barnát, a szürkét és a rózsaszínt ajánlom neked. De szép lehet a lila is. A lényeg, hogyha nem muszáj, ne hordj túl sötét ruhákat pl. fekete, mert tovább sápíthatja a bőrödet. Ráadásul a sötétbarna haj is ezen "munkálkodik". Viszont ha lebarnulsz egy kicsit, semmi gond a feketével. Ha pedig összhangban van a bőröd színe a hajaddal, akármit veszel fel, lenyűgöző lesz, ha kivilágít a kék szemed a barnaságból. :) Az unokatesómnak is ilyen sötétbarna a haja, tiszta kék a szeme, plusz nagyon jó az alakja és szép az arca. Így neki totál mindegy, mit vesz fel, a hangsúly az arcán, és a szép kék szemén van.

2011. dec. 23. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!