Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Eléggé dagi lány vagyok...

Eléggé dagi lány vagyok (170cm/82 kg) és sokszor bajban vagyok az öltözködéssel (nem tudom mi áll jól, nem mindig kapok a méretemnek megfelelő ruhát (42-es). Egy ilyen testalkatú lány mit vegyen fel ha bulizni megy (pl. szilveszter)?

Figyelt kérdés
2011. dec. 22. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
42es ruhát furcsállom hogy nem kapsz, mert sok helyen látok, sőt szinte mindenhol. mindegy, mit veszel fel, csak ízléses legyen, jól érezd magad benne, és ne legyen feszülős, mert az kihangsúlyozza a túlsúlyod.
2011. dec. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia:)küldj képet,szívesen segítek.

Így minden nélkül(nem tudom milyen az alakod,korod,hajad,kiállásod stb)én afeketét javasolnám,színes és/vagy csillogó kiegészítőkkel.

2011. dec. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Szia!

A lényeg az, hogy eltakard és ne kiemeld a vonalaidat. Ebben segíthet a tunika szabású, hosszított felső, szüke árnyalatokban, esetel natúr színekben, pl. világosbarna. A sötétlila és a sötétkék is nagyon elegáns lehet, persze ez függ attól, hoy milyen árnyalatú bőrőd van, illetve milyen színű a hajad és a szemed. Példának okáért ha világos a bőrőd, került a túl sötét felsőket, mert azok tovább sápítanak.

A hosszú, bő felsőhöz jól megy aszűkebb nadrág, sötét színekben. A lényeg, hogy ne a csilli-villi leggingeddel akarj csinos lenni, hanem a kifinomultsággal.

A 170 centis magasságod révén a bokacsizma sem akadály. És persze ott vannak azok a helyes, lapostalpú topánkák is, és amelyiknek van egy 2-3 centis sarka, nagyon elegánssá teheti a megjelenésedet.

A cél érdekében felvehetsz valami különleges és szép ékszert. Például nagy köves gyűrűt, hosszú gyöngysort, több, vékony karperecet, fülbevalókat... A cél az, hogy passzoljon a ruhádhoz, alkalomhoz illő legyen, a jóízlés határain belül álljon és ne a testalkatoddal foglalkozzanak az emberek, hanem a stílusos ruhaválasztásoddal. És természetesen ott vannak azok a mostanában divatos virágot hazudó díszek, hajba, kitűzőként a ruhára. Egy ilyen darabbal feldobhatod, frissé és elbűvölővé teheted a megjelenésedet.

Figyelj a részletekre is: a sminkedet ne vidd túlzásba, mert akkor csak mégtöbb megjegyzést kaphatsz. De a körömlakkokal bátran kísérletezz! Pl. lila alapon fehér minta, méregzöld alapon aranyszínű minta stb. Ha pedig nem akarsz olyan vadnak tűnni, vannak színtelen, illetve halvány színű lakkok.

És persze vegyél példát! Vannak olyan hírességek (pl. Adele, az énekesnő), akik annak ellenére, hogy nem 45 kilósok mindig megőrzik a méltóságukat a ruhaválasztás terén is.

Na, hát remélem segíthettem, és inspiráltalak valamennyire a jővőbeli öltöszködésed terén. :)

2011. dec. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az a lényeg,hogy ha valamelyik testrészedet el akarod takarni,akkor ne túl bő pulcsikkal,felsőkkel tedd,hanem emelj ki valami olyat,ami szép rajtad.Hordj kissé dekoltált felsőket,feltűnő,hosszú nyakláncokkal.Hordj hosszúkás lógó fülbevalót..sok karkötőt,vagy feltűnő gyűrűt.Ha egybe ruhát akarsz,válassz A-vonalút,az jól fog állni.Mindenki azt hiszi,hogy akiken van felesleg nem hordhatnak színeket..hát,ez nem igaz.Simán felvehetsz mondjuk egy pink ruhát,ha az jól áll,csak vegyél fel hozzá sötét blézert,vagy valamilyen kardigánfélét.Ha mégsem mernél a színekkel kísérletezni,akkor még mindig tudsz a kiegészítőkkel játszani.Vegyél színes táskát,és/vagy valamilyen magassarkút(szerintem egy 10 centis még simán jó)

Remélem tudtam segíteni:)

2011. dec. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!! :)
2011. dec. 24. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!