Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Piros nadrág télen?

Piros nadrág télen?

Figyelt kérdés
vettem az ősszel egy piros nadrágot,farmer. csak hosszú volt és lekelett vágassak belőle és mostanra csinálták meg. fel szeretném húzni. de lehet télen? lehet,hogy nincs sok értelme a kérdésnek csak a piros az inkabb tavaszi,nyári szin és na tél van.xD
2011. dec. 22. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
most őszintén, miért ne vehetnéd fel?? én is hordok piros farmert TÉLEN, és senkinek semmi baja nem volt vele idáig :D amúgy meg miért kérdezed ezt meg? ha azt mondjuk, nem hordhatod, akkor nem hordod? ennyire függsz másoktól ,nincs egyéniséged? najó, nem akartalak megbántani, de igazából azt csinálsz amit akarsz. én felvenném. ennyi. remélem, tudtam segíteni :)
2011. dec. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem függök mástól,és egyéniségem is van, talán nem mint neked,hogy teszed a nagyot,ha kötekedhetnéked van keress mást hozza... és azért kérdeztem meg,mert szerintem nyárias szin,és nem is nagyon látok télen igy színesbe járni sokmindenkit.
2011. dec. 22. 19:10
 3/4 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem az első válaszoló nem kötekedni akart. Normálisan leírta, nem bunkó stílusban!

Amúgy szerintem is hordhatod. Nincs vele semmi gond. Én fehéret is szoktam. Bár az én piros nadrágom nem farmer. Fekete csizmával és kabáttal különösen jól áll. Úgyhogy hajrá! :)

2011. dec. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha vastagabb az anyagja,hordd nyugodtan..most divatos..pl a december színes,a karácsony miatt. Nem tudom,fiú vagy e vagy lány,de fehérrel,kékkel,ezüsttel,arannyal,feketével,biztos hogy jól fog állni.
2011. dec. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!