Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 96-78-96 177 cm 15 éves ....

Mucuus. kérdése:

96-78-96 177 cm 15 éves . Vélemény?

Figyelt kérdés
(combom 60 centi a "kerülete" :)) 67 kg vagyok. Szerintetek ez normális?szerintem sok,szeretnék 60-63 kg lenni.Segíthet ebben a kefirgombával készített víz?:) köszönöm.
2011. dec. 28. 00:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kefirgombával készített víz? Ezen a mozgás és a kevesebb kaja segít...
2011. dec. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
[link] itt van kép is. amúgy azért kérdezem mert sokmindenre jó,normalizálja a testsúlyt is,jót tesz a bélflórának és még sorolhatnám.keleten nagyon elterjedt,és nálunk is egyre több embertől hallom.
2011. dec. 28. 01:01
 3/9 anonim ***** válasza:

Még mielőtt láttam a fotót, akkor is azt gondoltam, hogy pár kiló plusz lehet rajtad, de főleg amiatt, hogy 78 centis a derekad. A másik két méret pont jó.

A fotó után is fenntartom a véleményem, azonban a derekadon nem látszik felesleg, bár ez lehet attól is, hogy épp behúzod a hasad, vagy a felső elrejti. De ha épp ott nincs, a combjaid egy picit teltebbek, de ettől függetlenül tényleg csak pár kiló mínusz kéne.

2011. dec. 28. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Na, meg a 67 kiló is beszédes. Hacsak nem nagyon izmos egy nő, kb. mint egy kajakos esetleg versenyszerűen úszó, akkor súlyfelesleget jelent.
2011. dec. 28. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azon a képen nagyon puhánynak tűnsz. Sportolsz valamit?
2011. dec. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én 16 éves vagyok 183cm 90-73-96 70kg és olyan kövérnek érzem magam rád férne egy kis mozgás
2011. dec. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Torna, sport, kevesebb kaja. Mindegy mit eszel, de csak a felét edd meg annak amit normálisan megennél. Nekem bevált, meg körülöttem másoknak is. Nem kell nagyon sokat fogynod, mert nem vagy kövér, csak kicsi pluszod van.
2011. dec. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!rajta vagyok az ügyön,az újév erre csak rásegít :) hetente egyszer járok úszni (igen,ez sajnos nagyon kevés) amíg olyan 15 fok alá nem esett a hőmérséklet,addig jártam futni is.sajnos az ünnepek engem is megviseltek.jövőre másik suliba fogok járni,ahol lehetőségem lesz kézilabdázni és táncolni.a táncot imádom,a kézilabdát még nem próbáltam,de az biztos ,hogy megmozgat :)
2011. dec. 28. 17:37
 9/9 A kérdező kommentje:
úristen,elsem hiszem,hogy milyen méreteim voltak.most 90-72-94(öszement a cicim :O:S) de súlyban még mindig 66-67 körül mozgok.naja mozgok,hála rubint rékának köszönheően,lehet hogy kicsit lófeje van,de elfogadnám az alakját.na majd pár év múlva talán nekemis lezs olyan :) még szeretnék -5 derékből,meg szép lábakat,szóval hajrá van!!:)
2012. jan. 17. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!