Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy kis faluba lesz bál...

Egy kis faluba lesz bál szilveszterkor egy csillogós felsőt vennék fel, és egy fekete farmer nadrágot szerintetek ez jó lenne?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat. 18L
2011. dec. 28. 08:42
 1/10 anonim ***** válasza:

Mert ha így látatlanba azt mondjuk hogy nem lesz jó, akkor nem veszed fel? Nem vagy te egy kicsit befolyásolható?

Szerintem vegyél fel egy piros pöttyös szoknyát bordó harisnyával, és arany színű vastag övvel, jó lesz az úgy.

2011. dec. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bálba inkább szoknya illik, de kérdezz meg a faluból valakit, hogy mibe szoktak menni, nehogy ciki legyen a farmer.
2011. dec. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
bálba koktél ruha illik, nem farmer!
2011. dec. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egy jó seggrefeszülős farmernál nincs jobb lánynak.
2011. dec. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"bálba koktél ruha illik, nem farmer!"

Akkor el vagytok tévedve, amit faluban bálnak neveznek, az egy sima buli zenével, nem valami puccos parádé.

2011. dec. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Csak a faluba mész le vagy ott is élsz? A bál szó alatt mit értesz? Tudni kéne előbb, hogy milyen bál lesz mert lehet különbség a mai Pesti szórakozóhelyek csajos viselete és az ottani között, nem is kis különbség.
2011. dec. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

14:34:

Persze, falun kockás szoknyában járják a polkát a TSZ istállójában... Hol élsz? Falun is kiöltöznek a fiatalok úgy, mint városban.

2011. dec. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Figyelj, kicsit jobban olvasd el a kérdést! Azt írta egy kicsi faluban, igenis vannak szerintem olyan kicsi faluk ahol nem hiszem hogy mindenki csilivili pi**a ruhában 12cm-es magassarkúval táncol.Ezért kérdeztem,rá a részletekre.
2011. dec. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 ívy1 ***** válasza:
Farmert NE. Az hogy falun lesz az nem számít ma már nincs különbség,feltéve ha tényleg olyan a falu hogy laknak kétszázan és annak a fele jobbágy.
2011. dec. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Figyelj, kicsit jobban olvasd el a kérdést! Azt írta egy kicsi faluban, igenis vannak szerintem olyan kicsi faluk ahol nem hiszem hogy mindenki csilivili pi**a ruhában 12cm-es magassarkúval táncol.Ezért kérdeztem,rá a részletekre."


Hát én falun éltem 22 éves koromig, képzeld el, ott sem kirívó öltözet a csillogós felső és a farmer. Az ottani lányok is viselnek dögös göncöket, sminkelnek, stb. Nem tudom, merre lakik a kérdező, de hacsak nem Kelet-Mo-i tanyavilágban, akkor biztos, hogy nincs az a falu elzárva a külvilágtól.

2011. dec. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!