Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintettek egy duci csaj...

Szerintettek egy duci csaj mit hordjon nyáron? Ami persze jol is áll neki?

Figyelt kérdés
2009. máj. 21. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Na erre én is kíváncsi lennék, mert bizony sokszor én sem tudom, hogy mi áll jól. Azt hiszem nagyon fontos a kényelem is nekünk. Én álltalában boka, vagy térdnadrágot hordok, akár sztrccset is felveszek, mert nem túl vastag a lábam. Felülre pedig valami könnyű kényelmes pántos felsőket szeretek hordani. Ha egy kicsit rosszabb idő van,akkor az alá vehetek divatos felsőt és ráveszem a pántosat. :)
2009. máj. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Duci.Mit értesz duci alatt,azért az is fontos:D


Nos,az az igazság,hogy év divatbolond ducijuci vagyok,mellesleg plázacicus is amit még vegyítek egy kis lolita stílussal,szóval igazi csődtömeg lehetek a kívülállók szemében,de ha én így érzem jól magam,arról nem tehetek:)Igaz,rajtam is van felesleg,mert 153hoz 60kg-ot nyomok,tehát a BMI már a 25-öt is elhagyta,de azért fogjuk rá,hogy arányos.Ezért én idén lenge ruhákat,cicanacikat veszek fel,magassarkúval,szerencsére a bokám nem vastag(hirtelen hízás,lelki trauma miatt 46kg-ről),amúgy én azt szoktam javasolni,hogy bújjátok a divatmagazinokat és abból alakítsátok ki a saját stílusotokat.Olyan sok ruha van ott amit felvehet egy duci is,pl egy lenge tunika,fekete cicával ami slankít és egy magassarkúval.Fontos nem elfelejteni,hogy attól még nők vagyunk és engem nem érdekel,hogy ez szerintük hülyén áll,ha sztem nem.Aki meg más gondolt az k.b. :D

Szemem meg csak van ha stylistnak készültem:D

2009. máj. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

amiben jól érzed magad és magabiztos tudsz lenni benne, azt hord. hogy mi állna jól neked azt így nem tudom megmondani. sokat számítanak a ruhaszínek és a te színeid-szem, haj stb..a te egyéni méreteid. Szerintem amivel különösen elégedett vagy magadon, azt hangsúlyozd. De ha elmész egy boltba, felpróbálgatod a ruhákat és látni fogod úgy is, hogy mi az ami karcsusít, mi az ami nem. Ha nagyon nem tudsz dönteni, akkor ne egyedül menj vásárolgatni.

Amúgy én még azt vettem észre, hogy sok ducibb nő, hatalmas ruhadarabokat vesz fel magára, mert nem merik felvenni a szűkebb darabokat. de én úgy látom, hogy ettől meg csak nagyobbnak látszanak.

2009. máj. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok vékony, nagyon szeretem a lezser felsőket, tunikákat szellős anyagból, hozzá egy farmer halászgatyó, vagy vászon naci. A denevérujjú felsők nekem kifejezetten jól állnak. Szerintem kerüld a hátat szabadon hagyó felsőket, a szűk topokat, és a túl rövid felsőket. Nincs kiábrándítóbb, mint amikor kifityeg a hájacska.

Tapasztalat. Egy jó cucc optikailag 5-8 kilót is "lecsal"

2009. máj. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!